Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok 6 hetes, viszont...

Terhes vagyok 6 hetes, viszont párom bejelntette hogy ha vasárnap nemkap meg egy állást amire jelentkezett elköltözik szlovákiába, merthogy ő ugyse tudna eltartani és hogy majd a családom eltart, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 13:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Istenem! Ez szörnyű, hogy egy baba és a Te sorod egy hülye állástól függ. Szavaidból ítélve nem tervezett baba ugye? Hány éves vagy?
2009. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok nem becsuszott de nagyon örültem neki párom már kvésbé,de annyira kivagyok annyit sirtam már elvetetni nemfogom mert nagyon szeretem a babámat mégha nemis volt tervezve
2009. júl. 10. 13:16
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok! A családod tud támogatni? Helyeslem a döntésed, és bocs, hogy ezt mondom de a párod egy gyáva ember, és szégyelje magát, hogy még ezt se meri Neked megmondani, hanem inkább arra a bizonyos állásra fogja a dolgot!

Meglátod rendeződni fog körülötted minden, örülj a babádnak nagyon és sok jót kívánok Neked.

2009. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
éreznem kellet volna hogy vmi baj van hisz sose kérdezte meg hogy érzem magam szinte nemsi törödött vlem mostanában:(
2009. júl. 10. 13:18
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy kegyetlenül hangzik,de akkor inkább most hagyjon ott, mint szülés előtt vagy egy újszülött babával... A szüleid tudnak segíteni? Dolgozol, van miből megélned egyedül is? Nagyon szorítok neked, hogy jól alakuljanak a dolgaid, de abban nem vagyok biztos, hogy aki most itthagy, amellett a legjobb helyen vagy:(
2009. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Szlovakiaba, se varjon nagy kilatasokra, nem szabad elkeseredned, fel a fejjel ott a baba csak ra gondolj, viszont gyerektartast majd kerhetsz, tudom ez nagy vigasz, de gondolj a babara sok sikert
2009. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Szüleimre sajnos nem tudok számitani,mert ők nemállnak meletem mert hogy tul fiatal vagyok a babához
2009. júl. 10. 13:20
 8/30 A kérdező kommentje:
nem dolgozom,mégcska most éretségiztem
2009. júl. 10. 13:21
 9/30 anonim ***** válasza:
65%
Oda se neki!Pasi annyi van,hogy Dunát lehetne rekeszteni velük!De egy baba...A párod nem szeret,nem tisztel,nem érdemel meg benneteket!Hidd el,menni fog egyedül is!Nagyon boldog hónapok-évek elé nézel és ez legyen a legfontosabb most Neked:)
2009. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%
Akkor tejesen a párodtól függsz:( Próbáld meggyőzni, hogy bizonytalanra elmenni nem a legjobb ötlet és most maradjon melletted, valamilyen munkát itthon is talál, mégha nem is a szakmájában.
2009. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!