Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal hétvégenként...

Barátommal hétvégenként együtt szoktunk lenni. mindig védekezünk. párszor beteszi gumi nélkül, terhességnek semmi jelét nem érzem, és az ösztöneim is azt sugják hogy nincs semmi baj! de akkor hogy késik terhess lennék?

Figyelt kérdés
.23-án kelett volna megjönnie a havimnak,21-én egy pici jött is, de azota semmi.
2008. máj. 3. 03:09
 1/4 anonim ***** válasza:
23-án kellett volna megjönnie?Hát az elég rég volt már!Szerintem irány a gyógyszertár és vegyél egy tesztet, habár az sem biztos,h kimutatja.Hány naposak a ciklusaid?Mindig megjön rendesen?Mérd meg a hődet reggel ébredés után és ha fenn van 37 körül,akkor szerintem babás vagy.De azért jobb lenne ha egy megnézne egy orvos!
2008. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
26/28 napos. ébredés után 36,7. de volt már ugy h pár hónapig nem jött meg. akkor mégiscsak teherbe eshettem?
2008. máj. 3. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
szia egytesztet vegyél mindenképpen mert már elvileg 6 hetes terhes vagy!
2008. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnap megjött a havim :D akkor mostmár nem lehet terhes!!!!
2008. máj. 6. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!