Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire normális, lesz így...

Mennyire normális, lesz így peteérésem?

Figyelt kérdés
Végre megjött a mensim, fogamzásgátló után 1 hónap kimaradt (júni.)3-án sötét pecsételő barnás folyásom volt és 4-én megjött reggel, de nagyon, 6 óra alatt 4 tampont használtam el, viszont már alig van és inkább barnás-véres. ez mitől lehet? azt olvastam hogy ez már kórosan kevés menszesz és előfordul,hogy ilyenkor nincs is peteérés. Volt már így valaki, hogy kevés volt a vérzése mégis teherbe esett?
2012. júl. 6. 12:34
 1/3 A kérdező kommentje:

Kicsit értelmetlen, szóval a június hónap maradt ki, akkor csak barnáztam 6 napig nagyon picit és halvány volt, és most július 3-án kezdődött...

Bocsi

2012. júl. 6. 12:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez elég bonyolultan hangzott! Ha akkor írtál volna,mikor kimaradt,akkor azt mondtam volna,lehet,hogy terhes vagy! De most,hogy megjött,szerintem nem vagy az! Az meg,hogy kevés....a fogamzásgátló után előfordul!

Lesz peteérésed,csak várni kell míg kiürül a tabletta!

2012. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Több tesztem is negatív, ezért is vártam annyira a menstruációt. De akkor ez tabi abbahagyás után normális hogy kevesebb a mennyisége. Megvárom még teljesen elmúlik, aztán irány a doki.
2012. júl. 6. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!