Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj ha még nem vagyok terhes...

Baj ha még nem vagyok terhes de már van egy csomó babaruhám?

Figyelt kérdés
A keresztlányomtól kapom folyamatosan amit kinő(már 3 éves).Azt mondja a babona hogy baj ha már előre veszünk babaruhát,de most mit csináljak?Már 14 éve gyüjtöm a rucikat,lehet hogy ezért nem született még kisbabám?
2009. júl. 10. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem,hogy azért nem jött még a baba,mert a szekrény telődő félben van ruhákkal.Bár fura,hogy így is odaadják,hogy tudják,nincs még megfoganva sem.

Eltehették volna dobozokba,és megvárhatták volna,míg teherbe esel,de a 2 dolog közt nincs összefüggés-szerintem.

2009. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a babonákban akkor, baj, ha nem hiszel,akkor nem baj.... De ha már 14 éve gyűjtöd szerintem mindegy. Gyűjtsd tovább. Én nem hiszek az ilyenekben...
2009. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát a keresztlányom nehezen összejött lombikbaba,és nem akarnak több babát.De nagyon sok ruhát vesznek neki és nem tudják tárolni!Ezért adják már most oda.Nekem is lombik babám lesz egyszer.
2009. júl. 10. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én picit babonás vagyok,kaptam már pár rucit,de megőrzésre oda is adtam anyukámnak,nehogy baj legyen ennek ellenére 8éve várom a babát,eddeig hiába...
2009. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem ha ez igaz lenne,akkor senkinek sem lenne 2. vagy 3. babája,hiszen gondolom az első kicsi után tele van a padlás (vagy a tároló) a kisruhákkal.Sőt,nálunk még az ÉN!!! kisrugijaim is itt voltak tárolva dobozokban.Tök jó volt ráadni a manómra azokat a rucikat,amiket fényképről ismertem,hisz én hordtam őket valamikor:)
2009. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A babona hülyeség, a ruhák még jól fognak jönni, és különben sem te vetted őket magadnak, hanem kaptad. Tartsd csak meg, mindent el kell fogadni, amit adnak! Ha nem lesz baba, nem a babona miatt nem lesz. De lesz baba!
2009. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok.Nem igazán vagyok babonás,de majdnem 10 éve várok babára és semmi.Már minden lehetőség megfordul ilyenkor az ember fejébe.Köztük ez is.
2009. júl. 11. 08:49
 8/8 anonim ***** válasza:
szia én is 3 éve várok a babára, és a padlásomon sok babaruha van kaptam unokaöcsiröl megmaradtak.. nem hiszem hogy azért nem jön.. mert ha belegondolsz mindig azt irják hogy az az anygalka ugyis tudja hogy mikor akar jönni meg hova.. ha látná a szobáját ami máér kész van meg a padláson a sok szép ruhát egyböl ide jönne.. én nem hiszk a babonában... gyüjtsd a asok szép ruhát....
2009. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!