Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa az egész. Nem értem,...

Furcsa az egész. Nem értem, mi történik?

Figyelt kérdés
2 hónapja hagytam abba a fog.gátló szedését. Rá 31. napra jött meg a mensim. Legutóbb múlt szerdán kellett volna, hogy megjöjjön, ha 28 napos ciklussal számolok, bár ha maradok a 31 napnál, akkor pénteken. A 31. napon voltam együtt a férjemmel, megszakításos módszerrel. Előtte pár nappal már feszült a mellem, szokásos pms tüneteim voltak. De aztán szombaton elmúlt minden, mellfeszülés, stb., és felment a hőm 37,3-ra; továbbá azóta szurkálnak a petefészkeim, és úgy érzem, mintha feszülne a méhem, olyan fura érzés. Már másfél hete késik a vérzés. Mi történhetett? Lehetséges, hogy a 31. napon teherbe estem az előváladéktól, és azért szakadtak meg a pms tünetek, és ment fel a hőm? /Ui.: nem lenne gond, ha állapotos lennék, örülnénk neki, csak fura az egész, nem tudom hova tenni / Szerintetek mi lehet? Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 10. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég magas a hőd, úgy hogy esélyes a terhesség. De ha megszakításos módszert megfelelően alkalmaztátok akkor elég kicsi az esélye, hogy terhes vagy, de természetesen megvan az esélye! Szerintem vegyél egy tesztet és reggeli vizeletből csináld meg. Az biztos eredményt mond. Sok sikert.
2009. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is esélyes a baba, tesztelj reggel!
2009. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a 14. napon van a peteérésed, úgyhogy lehetsz terhes.Az előváladék s tartalmaz annyi spermiumot, hogy megtermékenyülhess.

Emlékszem anno a suliban a felvilágosításkor is felhívták erre a figyelmet (azért emlékszem rá ennyire, mert akkor még nem tudtam hoyg létezik előváladék...)

:-))

De rég volt. Na jó ez nem ide tartozik, szerintem is tesztelj egyet, ha másfél hete késik akkor már ki is mutatja a teszt.

2009. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet baba tesztelj.
2009. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!