Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba. Vagy valami baj?...

Lehet baba. Vagy valami baj? Nagyon furcsa dolog történik velem. Megjött, kevesebb és hihetetlenül fáj, feszül a mellem, ami ilyenkor szokott elmulni. Teljesen terhességi tüneteim vannak.

Figyelt kérdés
Babára hajtunk..PÉ után egy héttel volt egy kis rózsaszínes. Aztán, igaz két napot késett, de megjött. Rendesen vér..bár kb harmada a normálisnak és fájt is hasam eléggé. A melleim PÉ után általában feszülnek, de ahogy megjön el is múlik. Most viszont erősödik, naagyon fáj! Hányinger van tegnap óta. Lehet baba..vagy valami hormon baj esetleg? Volt valakinek ilyen??
2009. ápr. 19. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2009. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem,hiszen megjött (pénteken)..még a hőmérőzést is abbahagytam. Gondoltam mára már rendeződik..most kezd ez az egész dolog zavarni.
2009. ápr. 19. 19:39
 3/12 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet.
2009. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ui: ha negatív menj dokihoz!
2009. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipobe jarok en is. Peteeres utan 10 nappal rozsaszines cucc.Ket nap keses utan megjott, de a melleim fajnak nagyon. Eross darabos verzesem volt fel napig. Most csak enyhe. Nagyon szomoru vagyok, hogy nem vagyok babas. Szoval egyutt erzek veled.
2009. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az utolsónak: szerintem elvetéltél, nagyon sajnálom :(


A kérdezőnek, hogy van még esély rá, tesztelj, főleg hogy nem annyi volt mint szokott és nem darabos.

2009. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tényleg van esélye a babának szerinted..meg így, hogy rendesen vér jön és volt hasfájás?? Én örülnék nagyon..de nagyon nem hiszem.
2009. ápr. 19. 20:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Csiánltál ma reggel már tesztet?
2009. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem..mert megmértem reggel a hőm és 36,7 volt, ami PÉ elötti hő nalam. Gondolom, a teszt is negativ lenne és ettől az élménytől inkább megkímélem magam:). A mensim mondjuk elmult..két nap utan, általában 5-6 nap és a cickóim majd szétdurrannak. Mi lehet?? Ha nem valtozik, elemgyek dokihoz.
2009. ápr. 20. 11:09
 10/12 anonim ***** válasza:
lett babó???
2012. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!