Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja lett poz. A tesztem...

2 napja lett poz. A tesztem mert 12napot késett. De mst barnás fojásom van. Nem ojan mint a mensi kevesebb de egy kicsit véres. Azért furcsa mert nem igy szokott lenni. Mst akkor terhes vagyok vagy nem? Mi történik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképp orvoshoz,ő megmondja mitől lehet.Ha görcsölsz ezen,lehet rosszat teszel a babának,mivel ez az első három hónap a kritikus.Előzd meg a bajt.Gratulálok!!
2009. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
IIIIGEEEEN!terhes vagy!Én is így voltam,menj azonnal dokihoz,mert nehogy vetélés legyen(a barnás folyásban is vér van,sajna)Ez a fenyegető vetélés.Én kaptam duphaston(sárgatest)gyógyszert,meg rutascorbin(vérzéscsillapító)gyógyszert,és 2 hétig fektettek kórházban-ez dokifüggő.Feküdni kell,ez tuti,és egyenlőre tilos a szex...amíg el nem múlik a barnázás.sok sikert nektek!
2009. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A teszt biztos nem téved. Barna folyás = gyenge vérzés, úgyhogy mihamarabb doki! Én a terhességem alatt 2-szer jártam barnázás miatt dokinál, egyszer este 10-kor, egyszer meg éjfélkor...

Remélem, már elmentél, és kaptál is rá gyógyszert!?

2009. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mit tegyek. mert nagyon fiatal vagyok még és nem terveztük ezt a babát. nem merem elmondani a szüleimnek!
2009. aug. 20. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Hogy mit tegyél?Járj iskolába mert a helyesírásod katasztrófa!!!!Ba...ni tudsz,de írni nem!Csodás anya leszel!
2010. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na mi lettt??
2012. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!