Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm lehet terhes (lent)?

A barátnőm lehet terhes (lent)?

Figyelt kérdés
na szóval. voltunk a fürdőbe a barátnőmmel. mindenki kiment a medencéből. csak mi ketten voltunk. kiverte nekem. kb 15 20 centire voltunk egymástól. nem lőtt el egész hozzá de felé tartott. utána a barátnőm megijedt és kiszaladt a medencéből a "végterméken" keresztül.ez 2 alkalommal is megtörtént ugyanez az eset. a barátnőmnek most késik két napja. lehet ez normális de neki egyáltalán nem szokott késni.minden alkalommal! amikor megjött neki napra pontosan 28 nap volt kettő ideje között. nem tudom miért van most ez, nagyon félek fiatalok vagyunk nem kéné most ezzel foglalkozni.légyszives normális válaszolókat!!

2012. júl. 8. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet normális választ kapni.

De megpróbálom egyszerű szinten leírni, hogy csak akkor lehet baba a dologból ha a spermiumok valamilyen úton a hüvelybe jutnak. (akkor sem mindig). A vizből nem tudnak a hüvelybe jutni a spermiumok, így 99% h a barátnődnek az idegeskedés miatt nem jön meg.

2012. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát erre nem tudom mit mondjak???!!! Strandon verte ki, ahol mások is fürdenek? Ennyi ésszel meg egy vödör mésszel! Ha normálisan végig gondolod, akkor megkapod a választ. Ennyi erővel ha más nő is belemenne a vízbe te simán úgy gondolod, hogy ezzel te teherbe ejthetnéd. Következőnek, ha ilyen van jól nézz körül, mert ha körülötted sok a terhes nő akkor elgondolkozhatsz azon, hogy esetleg nem mind a te gyereked lesz?! Max. 14-15 évesek lehettek vagy idősebbek, de a biológia óra kimaradt. Túlságosan éretlenek vagytok még a szexhez és az együttlétekhez.
2012. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem terhes, legalábbis ettől a "játszadozástól" nem lehet az. Nyugi.
2012. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekért a kérdésekért érdemes élni. Hogy válaszoljak is, nem lehet terhes.
2012. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem terhes. Viszont teleraknék egy kádat gec.ivel, és beledobnálak bakker.

Te szeretnél olyan vízben strandolni, amibe más a f.szát veri?

Ugye nem?

Hát képzeld el, más sem!!!

2012. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé tapló vagy, az már biztos. Egyébként meg annyit már tudhatnál, hogy egy nő hüvelye nem egy tátongó lyuk, elég jól zár alapesetben, ha a víz, meg mindenféle belemenne, az komoly fertőzéseket okozna. Szóval nem, nem lehet terhes, viszont ez még egy ok, hogy miért nem járok strandra... Érted, kinek van kedve gec1s-hugyos vízben fürödni az ilyen kis idióta taknyosok miatt, mint te vagy??? Nyugtasson a tudat, hogy az idősebb nénik körömgombával mentek bele előttetek, a gyerekek meg belehugyoznak, és remélhetőleg már más is beleverte a f@szát...
2012. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvan. köszönöm a válaszolókat megy a zöld. a barátnőm miatt tettem fel a kérdést én tisztába voltam ezekkel a dolgokkal de valahogy volt bennem egy kis félsz mert hát ugye összesen 5 napot késett.ami a fürdős dolgot illeti: úgy tudom estére leszűrik a medencéket. mi pedig záróra után maradtunk bent az egész strandon nem volt senki. hülye ötlet volt de senkinek semmi baja nem lett belőle.
2012. júl. 20. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!