Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal lefeküdtem de em...

Barátommal lefeküdtem de em használtunk óvszert, lehetek-e terhes ha max 1 percig csináltuk, mert féltünk tovább csinálni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha visszaolvasol egy kicsit, akkor megtudhatod, hogy IGEN, lehetsz terhes, miért nem védekeztek, ha ennyire szexelhetnétek??Amugy attól is függ, a ciklusod melyik napján voltatok és van e előváladéke a barátodnak.
2008. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Anynira hülyék vagytok... És megérte ez az egy perc? LEHETSZ

És bocs, de remélem jól be vagy szarva, hogy rájöjj, h ez nem játék

2008. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz! És most izgulhatsz, hogy megjöjjön! Máskor még egy percig se csináljátok védekezés nélkül, nem ártana, ha felfognátok, hogy ez nem játék!!!Teljesen mindegy, hogy a cilkusod melyik napján volt, ugyanis rendkívüli peteérés bármikor lehet, akár mensi alatt is teherbeeshetsz! Ilyen fiatal korban a mensi is elég rendszertelen!


(ez szólt minden gyereknek, aki a szex-szel próbálkozik!)

2008. máj. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne izgulj annyira! Persze, nem állítom, hogy nem lehetsz terhes, de nem megy ám az olyan könnyen.Hány párt lehet hallani, akik hónapokig sőt évekig próbálkoznak, mire sikerül. A spermiumoknak jó helyen kell lenniük jó időben, elegendő mennyiségben. És az sem mindegy, hogy te hol állsz a ciklusodban. EZT ÖSSZEGEZVE, ANNYIRA NEM ÓRIÁSI AZ ESÉLYED A TEHERBEESÉSRE, MINT AHOGY AZ ELŐTTEM SZÓLÓK LESZIDTAK.

Mindenesetre legközelebb figyeljetek oda, mert tényleg nem lehet csak úgy felelőtlenül játszani ezzel, ha fiatal vagy és nem képes a gyerekvállalásra.

2008. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy rá az esély, de előfordulhat. Mint már egyszer leírtam, én pont így lettem terhes, és ez TÉNYLEG NEM JÁTÉK!!!
2008. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.hát meg van rá az esélyed. itt vagyok,aki lefeküdt a bartjával,és nem védekeztünk,csak próbáltunk volna vigyázni,(ami nem jött össze) mert igaz nem ment el bennem,időben kihúzta,de még is az az egy perc amig bennem volt,most itt növekszik a hasamban:) 20éves vagyok. csinálj tesztet ha késik,vagy gyanús jeleid vannak. de ha csinálod,reggeli első vizeletből csinálj tesztet,mert akkor jobban kimutatja mert akkor több a hormonszinted,mint pl déluázn vagy este. szoritok h az legyen amit szeretnétek,majd ird meg h mi lett:)
2008. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!