Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a tabi szedeset...

Abbahagytam a tabi szedeset egy honapja,3eve szedtem mar, es gondoltam jo lenne piheno. Na de nem jon meg a bajom es a baratommal se hasznaltunk semmi vedekezo dolgot, de viszont nem ment el belem. Akkor terhes nem lehetek ugye?

Figyelt kérdés
Letezik az h attol kesik mer nem szedem mar?
2010. máj. 24. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
annó én novemberben hagytam abba,akkor még megjött,majd a következő januárban.ezután megint nem jött meg és márciusban már kisbabát is vártam.ha nem akarsz babát,akkor védekezz,mert a gyógyszer abbahagyása után nagyon könnyű teherbe esni.
2010. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes simán. Az esély nem nagy, de nem egy nő esett így már teherbe. Védekezzetek ha nem akartok babát. Az hogy nem ment el az még nem azt jelenti hogy 100%ig védve vagy!Szerintem várj még,és csinálj tesztet, meg menj el dokihoz. Lehet hogy csak azért nem jön meg mert izgulsz!
2010. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na igen de az ha terhes lennek annak vannak elojelei nem?azt ereznem magamon...gondolom...
2010. máj. 24. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem lehetsz terhes, ha nem ment el benned...

Én tavaly októberben hagytam rá a tabit 7 év után, de mi babát szeretnénk.Januárban terhes is lettem,de sajnos februárban spontán elvetéltem elég korán, aztán meg 6 hétre rá jött meg először, márciusban.Aztán 8 hétre májusban 9 napig, most meg nem akar semmit és terhes sem vagyok.

2010. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok.én semmit nem éreztem,nem volt menzeszem,nem volt mihez viszonyítanom.csináltam tesztet,negatív volt.rá másfél hétre csináltam még 1t,biztonság kedvéért,mert orvoshoz mentem,az meg már pozitív lett.
2010. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
második vagyok. nem kell ahhoz semmi előjel hogy terhes lehetsz, elég ahhoz hogy kimaradt.nekem sem volt semmi bajom. ugyanúgy voltam mint az előttem író.menj dokihoz ha nem jön meg.
2010. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!