Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2héttel a fogantatás után...

2héttel a fogantatás után lehetnek terhességi tüneteim?

Figyelt kérdés
Tegnap este olyan volt,mintha meg akarna jönni,a héten éreztem hasszurkálást, reggelre jött egy kis barnás vér majd ma kevés barna folyásom van(máskor is szokott lenni)Csak két hét múlva kéne megjönnie, mivel a ciklus kezdete elött egy nappal történt.
2009. júl. 11. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetnek, de ez nagyon egyéni. Nekem pl. középidőben volt, és már a nemvárt előtt 4 nappal éreztem. De sokan nem éreznek semmit, csak később. Vigyázz, mert lehet pszichés is!:)
2009. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sokszor "bebeszéltem" magamnak a tüneteket és mikor élesbe ment akkor meg legyintettem:áá ez nem is az,biztos csak képzelgek vagy a melegtől vagyok rosszul,esetleg a vérnyomásom-mondtam!De nemvárt után 2 héttel éreztem...
2009. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!