Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hány naponta kéne...

Most akkor hány naponta kéne együtt lennünk?

Figyelt kérdés

Peteérést leszámítva szinte minden nap szeretkezünk, peteérés környékén visszaveszünk, de még mindig bajban vagyok ezzel, mert nem tudom, hogy elég-e ha minden másnap akarjuk, vagy többet kéne várnunk, mondjuk 3 naponta?! A párom spermái rendben vannak, alakjuk, gyorsaságuk, mennyiség minden tökéletes.

Csütörtökön megyek ultrahangra, első Clostis hónap, elvileg péntek-szombat lesz peteérésem. Peteérés elött hány napig ne legyünk együtt? Elég ha 1 nap marad ki szeretkezések között?

1 éve próbálkozunk, eddig soha nem volt "pont most kell" szeretkezés, viszont most így tervezem. :( Most már össze kell jönnie ennek a babának!


2012. júl. 10. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért vesztek vissza peteérés környékén?? Babát akartok, nem? Épp akkor kellene durrbele, és ahányszor csak akarjátok! Nem kell kihagyni egy napot se, ki mondott ilyen sületlenséget neked? Akkor legyetek együtt, amikor csak akartok, de peteéréskor főleg, többször! Szurkolok a megtermékenyüléshez!
2012. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát egyrészt nagyon sok helyen olvastam, hogy a spermáknak kell idő, hogy fejlettek legyenek, meg a spermavizsgálatnál is leszidott minket a dokinő, hogy hát így akarnak maguk gyereket, hogy heti 7 napból 6szor együtt vannak? Persze azt nem mondta, hogy akkor hány nap az ideális... :S
2012. júl. 10. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ideális a kb 2 naponta, akkor termelődik megfelelő mennyiségű és érettségű spermium.
2012. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,azt mondják,hogy 2 naponta érdemes együtt lenni,mert különben a spermák lelassulnak..De én ezt cáfolom,hisz mi a párommal május 5-én kezdtük a baba dolgot mindennap szeretkeztünk volt,hogy egy nap többször is talán a hónapban 2 napot ha kihagytunk és május 29-én megfogant a babánk!Szerintem legyetek együtt akkor amikor jól esik :))
2012. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!