Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Késik a menzesz....

Kicsilany09 kérdése:

Csajok! Késik a menzesz. Kinek milyen jelei voltak a terhességnek így az elso napokban? En nem érzek semmit se. Minden olyan mind máskor.

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet..

Nekem ilyenkor már szédülés, hányás jelen volt.

2012. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tesztet csináltál már?


Késhet más miatt is, nem csak a terhesség miatt.


Nekem első jel mindkét terhességnél a gyomorégés volt. De az is kb. csak a menstruáció elmaradását követő egy hét múlva jelentkezett.

2012. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak az elmaradt menzesz és a pozitív teszt volt a jele. Ha a doki nem mutatja uh-on akkor el sem hittem volna, hogy babát várok :)
2012. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
még nem csinaltam...félek megnézni mi van ha nem :(
2012. júl. 11. 11:09
 5/12 anonim ***** válasza:

De csinálj tesztet mert így meg csak őrlődsz.Az mivel jobb?

Nekem annyi volt csak hogy nagyon nagyon fájt a cicim már rögtön peteérés után(tehát kb 2 héttel mensi előtt) és talán többet is pisiltem de nem mondom biztosra hogy azért mert dinnyét ettem pont akkor meg a meleg miatt rengeteget ittam.

Mindenképp a teszt a legbiztosabb,mert itt ahány válasz annyi tünet lesz.

2012. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól leszel terhes, hogy tesztet csinálsz. Ha meg már ott a baba, akkor a teszt ezen mit sem változtat. Hány napja késik?


Nekem volt olyan hónapom, amikor 1 hetet késett. Állandóan fáradt voltam, aludtam, hányingerem volt, émelyegtem. Aztán csináltam egy negatív tesztet, minden tünetem elmúlt, és két nap múlva megjött...


Kívánom, hogy baba legyen a dologban!


Ha már több napja késik, akkor szerintem nyugodtan tesztelj napközben is, csak ne igyál előtte 2-3 órával semmit.

2012. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
várjuk a teszt eredmény drukk
2012. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszonom, rendesek vagyok :) hát már 3 napja..és mindig inkabb egy nappal elobb jott meg mind késobb...a legjobban attol félek, hogy most hogy nem jott meg - felborul a ciklus és nem lesz peteéérés stb stb...
2012. júl. 11. 11:21
 9/12 anonim ***** válasza:
csinaldmeg!! én a nemvárt napján tezsteltem? tünet fáradékonyság volt semmi más
2012. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem csak mellérzékenység volt, minden olyan volt, mint mensi előtt. Aztán csak nem jött meg:) Én az 5. késős napomon csináltam tesztet, akkor már erős pozitív volt.

Ha van türelmed, várhatsz még pár napot:)

2012. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!