Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha véletlenül történt volna...

Ha véletlenül történt volna jún.28 án valami baj, akkor azt mikor mutatná ki a teszt? Mind ketten védekeztünk ( gumi+ hüvelytabi) és ráadásul ez a menstruációm ideje alatt történt ( a 2 napja, de nem jtt meg. ) Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Csak nagyon félek h méis terhes lettem volna ezen az időben, mert azóta sem jött meg a menzim. :( bár terhesnek nem érzem magam.. nincs tünetem sem, csak h nins menzim. Terhes nem voltam. Mert kb 3 napja csináltam egy tesztet és negatív lett, De voltam dokinál is... Ő kérdezgetett h teszteltem e meg iylenek és talált valami kis folyadékos dolgot a méhemben, de azt mondta h szte nem vagyok terhes... Amúgy meg 8 napja szedem ezt a norcoluttabit és csak gyengén barnáztam tőle, most már semmi nincs :S aggódom... szerintetek, milehet?
2009. júl. 12. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha júni.28-án voltatok együtt, akkor még semmit nem fog mutatni a teszt. Legelőbb majd akkor, amikor a következő mensidnek meg kellene jönnie.

De ha gumival és hüvelytabival is védekeztetek, akkor nem lehetsz terhes!

Nekem is volt már olyan, hogy két hetet késett, elmentem dokihoz, kaptam gyógyszert rá, és pár nap múlva megjött.

Ez még azt hiszem 16 éves koromban volt.

Ne aggódj, biztos nem vagy terhes.

2009. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!