Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtünk a barátnőmmel,...

Lefeküdtünk a barátnőmmel, gumi nélkül csináltuk de a megszakitásos módszerrel. Nah most mikor, honnan tudom hogy terhes? Azt hallotam a teszt csak 10-12 napon belül hat, ennél nincs gyorsabb módszer?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondtad hány évesek vagytok? Amúgy meg nagyon nagy felelőtlenség volt hogy védekekzés nélkül feküdtetek le. Legközelebb vigyázzatok és mindig védekezzetek!
2008. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Remélem tanultatok ebből az esetből! Vagy jobb lesz mindig idegeskedni? Először feküdtetek le? Mert ha igen, akkor lehet hogy késni fog a barátnőd vérzése. Leghamarabb a teszt mutatja ki a terhességet, annál előbb más nem.
2008. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy hetek kellenek,hogy a teszt kimutasson egy terhességet.Rengeteg olyan kérdés van a teherbeesés résznél,hogy x ideje késik az első negatív a második pozitív stb.Tehát a kimarad (?) mensit érdemes várni a teszttel.Amúgy az első alapvető jel a kimaradt mensi.Persze vannak olyan tünetek,mint mellfeszülés aluszékonyság,háninger,de ezek inkább a mensi után jelentkeznek,és a psziché nagyon tudja befolyásolni.Tehát,ha a leányzó aggódik,hogy baba van,akkor az agya hajlamos ilyen tüneteket produkálni a testén.

Amúgy van győrsabb módszer,de azt 72 órás tabinak mondják.El kell menni nődokihoz,fel kell iratni,vagy 5ezer Ft,és meg kell ennie a csajnak.Ekkor az esetleges terhesség megszakad,persze nem tudod,hogy baba van-e,de biztosra mész.


Egy dolgot viszont magyarázz meg nekem légyszives:

Ha jól sejtem nem akartok gyereket,ugye?Akkor miért nem vesztek egy nyomorult csomag óvszert?Ennyire nem kerül sokba!

2008. máj. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Én ne értem miért kellett az első két válaszolót lepontozni,mivel teljesen igazuk van.

A megszakításos módszer nem védekezés!! De ezt már itt számtalnanszor elmondták.

Egyébként nincs gyorsabb módszer,meg kell várni a mensi napját. Reménykedjetek,hogy megjön neki,bár ha félidőben voltatok együtt akkor nagy az esély babára.

Felelőtlenség volt amit csináltatok!

(Lehet negem is lepontozni. :)

2008. máj. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van gyorsabb módszer előbb hasbarugod? Tök mindegy mikor tudod meg, mert ha nem akarjátok megtartani akkor a 12. hétig abortusz lehet. De máskor inkább szedjen fogamzásgátlót és kérdezze meg az orvost, hogy mikortol hat a fogamzásgátlója, mert mind másmilyen. Azt mindenképpen meg kell várni, hogy megjön-e neki. ha nem, akkor érdemes tesztelni. Miért nem tartjátok meg? fiatalok vagytok?
2008. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teszteléssel derülhet ki, hogy mi is a helyzet, de azt is csak akkor csinálja a barátnőd, amikor a vérzése következne, illetve ha nem jön meg neki. Előbb nem kell, mert úgy is negatív lenne, és az nem biztos eredmény.

A 10-12 nap,amit említettél a ciklus közepétől értendő. Inkább kérdezd meg a barátnődet, hogy mikor jött meg neki utoljára (1. nap) és ehhez képest mikor volt a szex, és hogy általában milyen időközönként jön meg neki a vérzése. Írj komentet, hogy segíthessek.

2008. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A lehető legrosszabkor volt!28.-a körül volt a menszesze, az alkalom pedig 14.én!

Többi választ is köszönöm,igen fiatalok vagyunk,nem szeretnénk még babát.

És nem utolsó sorban tanultunk is az esetből.

2008. máj. 16. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért meg kell, hogy dícsérjük a fiatalembert, mert a legtöbb srác nem foglalkozik ilyenekkel. Ha megvan, hát megvan a baba, naés, már a lány felelőssége. Ja, természetesen felelőtlen dolog, amit tettek, és igen, én is megtettem pár éve ezeket tizenéves fejjel. Az én pasim nem nézett ennek utána, csak annyi volt a válasza, hogy akkor majd szóljak, ha már tudok valamit. Hát szóltam neki, hogy takarodjon. Ő legalább a barátnője mellett áll. Bár nem jól csinálták, de legközelebb biztos felhúzzák a sapkát. Vannak krémek vagy más fogamzásgátlók is, nem csak a tabletta létezik. Menjetek el egy patikába, ott ajánlanak nektek sokfélét. Meg is mutatják. Nem ciki!!! (mondjuk én nem pont abba mentem el, ami a legközelebb van, de mi így csináltuk, és szivesen segítettek. Nem úgy beszéltek velünk, mintha ufók lennénk, tök természetesnek vették, bár látták, hogy fiatalok vagyunk)
2008. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
na mi lett végül???
2010. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!