Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma szeretkeztem barátnőmell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szeretkeztem barátnőmell gumi nélkül és félek hogy teherbe esett mikor tudnám meg leghamarabb és hogyan hogy terhes lett e vagy sem? Terhességi tesztet mikor lehet csinálni? és mik a lehetőségek ha a teszt azt mutatja hogy terhes 17/F

Figyelt kérdés
Ő teljesen nyugodt meg minden nem is mondtam neki hogy félek szal nem tudja hogy bennem van ez a félelem ő nem fél mert látom rajta.
2011. nov. 6. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

ez jó!!

én is ugyanebben vagyok :D én is fiú vagyok még a kor is passzol :D

őszintén szólva ha terhes akkormár tökmind1.

első menstruációjánál felfog neki tűnni addig ugyse tudtok mit tenni, ha az nem jön meg akkor csináljatok tesztet, amugy meg abortusz ha véletlen gyerek van.

és az se mind1 hogy hogy kufircoltatok gumi nélkül, beleélveztél vagy megszakítással( mielött elélveztél kivetted).

2011. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Tehát, nem szed gyógyszert, és mindenféle védekezés nélkül szexeltetek, ráadásu lel is élveztél benne. Gratulálok apuka!

Eseményutáni! De gyorsan, 72órán belül be kell venni és akkor is csak olyan 58%os az esélye hogy sikerrel jártok

2011. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem élveztem bele!!!
2011. nov. 6. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor meg mit fosol?
2011. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

állitolag kutatások szerint az ilyen párok akik igy szeretkeznek hogy megszakítással azoknak 35%-a lesz terhes, és szólok ez éves arány.

szóval ha egész évben ezt csináljátok 35% hogy terhes lesz!

ettől függetlenül gumizzatok mert az előváladéktól is terhes lehet.amugymeg ha beleélvezel se 100% hogy terhes lesz, de szerintem ne próbáld ki :D

szerintem nincs félni valód :)

nyugalom cimbora, én se izgulok pedig nem 1 ilyen eset volt amikor barátnőmmel igy kufircoltunk.

na majd ha menstruál és szól hogy elmaradt neki. na majd akkor fogok magam alá szarni a félelemtől!

addig nyugi van :)

2011. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Smartguy86 ***** válasza:

Tesztelni legalább kell 10 nap a közösüléstől. Az első jel mindig a menzesz elmaradása! Annál előbb bármi más tünet (hányinger, étvágy, akármi) csak szomatizálás a stressz miatt esetleg. Azt szokták mondani, hogy 9 hét legalább, hogy valaki ilyen tüneteket tapasztaljon magát. Nem lehet kizárni azt sem, hogy még 2-3 hónapig megjön a menzesz terhesség mellett ,de ez azért ritka.


Ha pozitív a teszt, akkor mégegyet kell csinálni, lehet, hogy hibás. Ha az is pozitív, akkor minél előbb nőgyógyász! Ő el fogja mondani, hogy mik a lehetőségek, de a minél előbbi közbelépés fontos, ha nem akarjátok megtartani.

2011. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűbb védekezni mint hülyeségeket kérdezni?
2011. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 napietus ***** válasza:

vegyen be 72 órásat, biztos, ami biztos. orvos írja fel.


teszt leghamarabb 10 nap múlva mutat eredményt. sok eszetek van, azért nyugodt, mert buta a csajod, mint a tök (ó, boldog tudatlanság), szóval hajrá, indulás orvoshoz most, mert utána csak az abortusz marad.

2011. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
:D azért be nemkel szarni én eg yévig voltam eggyütt a pasimmal és nemvolt kiszállás se védekezés egy év után estem teherbe mongyuk szép is lett volna ha nemderül ki hogy az a féreg folyamat megcsal nemvetettemm el a gyereket de ha nállatok véletlen becsúszik a baba és elvetetitek a barátnöd mellet legyél bbasszus végig mert én láttam abortuszos csajokat a korházba és azt a lelki fájdalmat amit áttélnek hát...:/még a leg fiatalabb csajis üvöltöttt a korterembe mikor elvették a babát ha nemakartok gyereket baszus Arra találták fel a TÖBB SZÁZ VÉDEKEZÉSI MÓDSZERT!!!!
2011. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja és vannak nagyon jó tesztek nemkell várni addig amég a barátnödnek megjönne azthiszem 3nap után kimutatja a teszt!!
2011. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!