Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pé után vagyok 3-4 nappal...

Ha pé után vagyok 3-4 nappal és még most is magas (36,8) az ébredési hőm (általában vissza kellene esnie ilyenkor nem? ), akkor ez most lehet baba? Védekeztünk, de mégis félek kicsit.

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Menziig mindenképp fent marad a hő, ha van ha nincs baba. Menzi előtt/aznap/vagy másnap leesik a hő és megjön a vérzés. Ha baba van akkor nem esik le menzikor és nem is jön meg ->ilyenkor lehet a hőből következtetni a babára.

Mivel védekeztetek? Ha gumi akkor tuti nem leszel terhes, ha megszakítás és pont tüszőrepedéskor voltatok együtt, akkor van egy kis esélye.

Üdv. egy kismama

2009. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gumival is van esélye,sajna ismerek olyat,aki tabletta és gumi plusz ilyen spermicides sikosító mellett lett terhes.

A hőm. ember típustól is függ, nekem pl. mindig magasabb volt a testhőmérsékletem igaz picivel,mint az átlag...de mikor babával próbálkoztunk nem néztem sosem mert ez nem megbízható...sok mindentől lehet magasabb még a hőmérsékleted!!!

2009. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!