Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdés:szellemcsík vagy...

Kérdés:szellemcsík vagy halvány pozitív?

Figyelt kérdés
Ciklusom 24-27 napos, ha 24-et veszem alapul (uccsó kettő ennyi volt), akkor júl.10-én kellett volna megjönnie, de nem jött. Ma csináltam reggeliből Corax-tesztet, de 10 percig semmi, kb. 20 perc múlva viszont nagyon halvány rózsaszín csík lett, azóta is látszik. Szeretnénk kistesót 17 hetes fiam mellé. A hasam fájdogál, de már 1.5 hete, néha a cicim is benyilall, de amúgy semmi.Se folyás, se barnázás, semmi. Vélemények? Nagyon köszi.
2009. júl. 12. 13:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocs, 17 hónapos a kölköcöm...
2009. júl. 12. 13:25
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs szellemcsík de mások mást mondanak. Én még az életben nem voltam álcsíkos pedig már jó ideje csinálom. A halvány csík: az terhesség.
2009. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Én is reménykedek nagyon, csak az zavar, hogy időn túli...
2009. júl. 12. 13:52
 4/21 anonim ***** válasza:
Ismételd meg.
2009. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szellemcsík sajnos létezik, én már találkoztam vele. Az különbözteti meg viszont az igazi halvány pozitól, hogy a pozinál a vonalnak rendesen van színe, csak halvány. A szellemcsíknál inkább fehér, vagy szürkés, bizonyos oldalról nem látszik, jól napfényhez kell tartani, hogy lásd...stb.


Szerintem neked igazi pozitív a teszted.

2009. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Itt meg tudod nézni. Sajna létezik szellemcsík, találkoztam már én is vele, és esély sem volt a babára, mert nem volt peteérésem, csak akkor még nem tudtam hogy mi a baj. Jó pár tesztem lett szellemcsíkos, és ez főleg időn túl jellemző. Ezért van ráírva a teszt útmutatójára hogy meddig kell leolvasni az eredményt! Ha nem így lenne, nem tüntetnék fel.

Ismételd meg a tesztet pár nap múlva, és ha ott a baba akkor nem kell majd találgatni, időben ki fogja mutatni.

Minden jót és remélem babás vagy.

Egy kismami

2009. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ezer köszi! Asszem mégsem lehet szellemcsík, mert rózsaszín, és nem kell fény felé fordítani, hogy látszódjék. Minden esetre szerda körül újra tesztelek, van még Coraxom+ Maria Romedem is.Nagyon reménykedek. Megírom, hogy mi lett, mindenképp.

(PS:Igazából csak az zavart, hogy miért lett később csíkos, az adott 5 percben végig mellette voltam, és semmi,aztán 20 perc múlva jól látható csík volt...)

2009. júl. 12. 18:25
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja, utolsó, köszi, megnéztem, és nem szellemcsík, az ONE STEP-es-nél az első hasonlít rá nagyon.
2009. júl. 12. 18:27
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is babás vagy.

A Maria Romed akkor is pozi ha nem vagy babás, arra ne alapozz. Viszont a Corax az jó teszt!

Drukkolok!

UI: Maria Romedet több helyről hallottam, hogy konkrétan erős csíkot csinál. Amúgy a Medilab is hasonlóan rossz eredményt tud mutatni. Egy lány kipróbálta peteéréskor mikor magas az LH szint, és pozit jelzett neki, le is fotózta.

2009. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos negatív. Nyilván, ha nem jön meg, tesztelj még, de a COrax leírásában benne van, hogy 5 perc után ne olvassa le, mert a reagensek reakcióba lépnek, és hamis pozitív jöhet ki egyes teszteken!! Én is így jártam. 5 percen belül semmi, de kb negyed óra után szépen kijött a második csík, ami ráadásul fele olyan erős volt, mint a kontrollcsík, tehát jól látható, rózsaszín!! Le is fényképeztem, benne van a telefonomban, és még a béna telcsis fotón is jól látszik!

Aztán csináltam egy Gravi hcg-t, mert abban még sosem csalódtam, és negatív lett ugyanabból a pisiből. És meg is jött, nem volt baba.

Jah, én a narancssárga dobozos, DM-ben kapható Corax-ról beszéltem, - csakhogy ez tiszta legyen.

A Maria Romedról csak rosszakat hallottam, pl. olyat hogy erős pozitív lett valakinek a ciklus 20. napján, meg olyat, hogy halvány pozi lett a peteérés után 14 nappal, de nem volt baba...

Úgyhogy én a helyedben beruháznék Gravi hcg-re, vagy Gabrielre. Drukk.

2009. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!