Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha elvileg 6. án kellett...

Hogyha elvileg 6. án kellett volna megjönnie de még mindig nem jött és múlthét pénteken együtt voltam a párommal, amikor védekeztünk (gumival) de nem vagyok benne biztos hogy minden rendben volt, mennyi az esélye hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
Ha mégis terhes lennék, lennének már tünetei? Vagy ezt kimutatná már teszt? Mert érzem hogy feszül a mellem, ami mindig szkott mielött megjön de nemtudom hogy ez amiatt van-e.az a baj hogy nagyon izgulós vagyok ilyen téren és egyszerüen nem tudok megnyugodni.
2009. júl. 12. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esélye terhességnek.Tünetekhez még korai lenne az időpont.Inkább mensit jelez a mellfeszülés.terhesség jelei kb.:2 hét elteltével vannak a szex után.
2009. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szex után két héttel érdemes először tesztelni, a többi terhességi tünet meg csak jóval ezek után várható. Ilyenkor még semmi jele, akkor sem, ha megfogantál.
2009. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi biztos minden rendben volt. Nem vagy terhes!
2009. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szabályos a ciklusod és úgy késik, akkor hetekkel ezelőtt eshettél csak teherbe, nem a múlt pénteken védekezés mellett. Azt nem írtad, előtte mikor voltatok együtt. De ha nem tudsz megnyugodni, miért nem tesztelsz?
2009. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) szerensére megnyugodhattam, tegnap megjött,viszont azt hiszem egy orvost muszáj lesz felkeresnem.
2009. júl. 14. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!