Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes vagyok? Mikor...

Lehet terhes vagyok? Mikor teszteljek legközelebb?

Figyelt kérdés
Össze-vissza van menstruációm, de kb. mostanában kellene megjönnie. Kb. 3 havonta van rendes erős vérzésem, a köztes 2 hónapban pedig csak erős barna folyásom. (A nógyógyászok azt mondták, hogy amíg minden hónapban van valami addig nincs gond.) Most még semmi sem volt, úgyhogy csináltam egy Gabriel tesztet. 5 perc után nem láttam rajta, csak 1 csíkot, de mikor 10 perc múlva megint megnéztem, akkor bizonyos szögekben úgy láttam, hogy van egy 2. halvány és vékony csík. Megmutattam a páromnak és ő is látta, de szerinte csak az volt, hogy átázott a papír és átlátszott az alatta lévő csík. A leírás szerint, pedig 5 perc után látni kellene a csíkot... Úgy gondoltam, hogy csinálok majd még egy tesztet, de mikor érdemes? Ha egy hét múlva csinálok újabb tesztet és terhes vagyok, akkor annak már tutira látszania kell, ugye?
2012. júl. 12. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Most még ne csinálj másik tesztet. Várj még 2-3 napot.
2012. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az időn túli csík nem számít. Viszont lehetsz terhes, amíg meg nem jön, addig erre van esély. Két naponta tesztelj, de ha két hétig sem jön meg, onnantól számítva, hogy meg kéne jönni, és a teszted is negatív, akkor azért mindenképp menj el az orvoshoz.
2012. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen! Nagyon csodálkoznék, ha terhes lennék, mivel minden alkalommal óvszert használtunk és nem tudok róla, hogy kiszakadt, vagy kilyukadt volna.:S


Más tünetem ráadásul nincs is, csak annyi változást érzékeltem, hogy nagyon erős fehér folyásom lett, de szerintem csak felfáztam. A hasam is szúrt 2 napja, de szintén lehet a felfázás miatt. Remélem csak erről van szó!:) Mindenképpen megyek dokihoz, ha még sokáig nem jönne meg!


Még egyszer köszönöm!

2012. júl. 12. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is időn túli tesztem lett rá 3 napra időn belüli pozi :)
2012. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!