Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az ovuteszt...

Szerintetek ez az ovuteszt pozitív? Holnap megyek ultrahangra. Ma vagyok a ciklusom 12. napján.32 napos a ciklusom, általában a 17. napon szokott lenni. És jövő keddre van időpontom meddőséggi központba.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. júl. 12. 21:28
 1/4 Izoldaaa ***** válasza:
Szerintem még nem.
2012. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tojcsis nyákom is van.Akkor a holnapi az már pozi lesz ha ez ilyen erős?A tegnapi full negatív volt még.
2012. júl. 12. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez már pozitív! Legyetek ma este együtt és holnap is!!!!


Inszemed lesz ? És mire van időpontod jövő keddre?

Inszemre????

2012. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,így lesz.clostit szedtem és eddig nem sikerült a baba.a dokim említette az inszemet.ugye mennek vissza de csak szept végére kaptam időpontot.és ha inszem kell apát is kéne vizsgálni stb... Időhuzasnak érzem.ugyh kértem időpontot egy magán meddosegi endo dokihoz.hátha gyorsabb lesz.
2012. júl. 13. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!