Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napos késés után kinek lett...

1 napos késés után kinek lett pozitív a tesztje? és milyen tesztet használtál?

Figyelt kérdés
nekem is 1 napja késik csak,teszteltem egy jó nagy negatívat gabriellel.a hőm 36.8 hajnalban és nagyon fájnak a melleim,krémes folyásom van,a menzim nem szokott késni.
2012. ápr. 9. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
én száraz voltam, x-epilt használtam a nemvárt napján délután erős pozitív lett. Ovum a ciklus 18.napján volt, ez tuti mert ovuteszteltem. Gabriel a nemvárt előtt 3 nappal alig láthatóan lett pozitív, amolyan ha akarom látom ha akarom nem pozitív volt.
2012. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Clear Blue-t használtam, persze később, de a tájékoztató szerint, már a menstruációt megelőző időben is kimutatja a terhességet. Láttam olyan változatát is, ami kiírja a terhesség korát is. Persze ilyen korai terhességnél érdemes a reggeli első vizeletből megcsinálni a tesztet. A normál ára 1500 ft körüli, a digitális 2000 Ft körüli.
2012. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a vaterán vettem, majdnem a legolcsóbb, 10es érzékenységű teszt. 1 napos késésnél délben erős pozi lett.

Csak azért csináltam meg, mert állandóan rázott a hideg. Pedig nem vagyok fázós. Rá sem gondoltam, hogy terhes lehetek, mert már 2,5 éve nem sikerült. Miért pont akkor sikerült volna?

24hkm

2012. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!