Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek leghamarabb?...

Mikor teszteljek leghamarabb? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Ma tartok a ciklusom 35. napján, utoljára június 9-én jött meg, és a ciklus.hu szerint július 10-én, azaz most kedden kellett volna ismételten megjönnie. 10-én reggel 3 csepp halványbarna vért láttam a bugyimon. Ovulációm elméletileg június 26-án volt (ciklus.hu szerint), gyakorlatilag saját tapasztalat alapján 28.-án. A cikluson szinte óramű pontosságú ás átlagban 31. napra mindig megjön. Ennyi még sosem "késett". :)

Mit gondoltok, mikor teszteljek leghamarabb?


Tegnap délután csináltam egy x-epil és egy Clearblue (nem digitális) tesztet, mind a kettő negatív lett. Azt hiszem, kicsit elkapkodtam őket. (Na meg hozzá kell tennem, aznap rengeteget jártam ki a mosdóba, mivel a nyárnak köszönhetően elég sok dinnyét ettem, na meg gyümölcsleves...sval ezért is gondolom, hogy kicsit elkapkodtam, mert mégsem reggeli első vizelet volt, és sok folyadékot is ittam...)


Egyébként a párommal június volt az első próbálkozós hónapunk, szóval bármi legyen, kétségbe esni nem fogunk, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)

23/L, párom 24 :)



2012. júl. 13. 09:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit még elfelejtettem: a 28-ai ovuláció miatt lehet kicsit később történt a fogantatás és a beágyazódás, talán azért sem mutatta ki rendesen. Arra gondoltam, holnap reggeli első vizeletből fogok legközelebb tesztelni. Mit gondoltok?
2012. júl. 13. 09:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze tesztelni tesztelhetsz ha nem jön meg.Ha tényleg óramű pontos a mensid,akkor az jó jel hogy még nem jött meg és hogy barnáztál.Mindenképp reggeliből tesztelj.

Nekem ovu után 14 nappal reggeli elsőből nagyon halvány lett a pozim szóval,hátha neked is.

Ha nem jön össze,hát ne bánd,majd összejön. :) Majd írd meg hogy mi lett az eredmény :D Drukkolok!

5 hetes kismama :)

2012. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, hogy nem jött meg jó jel. De a tesztnek mostmár tényleg mutatnia kellene. Vegyél mégegyet és holnap csináld meg. Az a baj, hogyha már a barnázás azért lenne mert a menszeszt helyetteesiti, akkor ár tegnap mutatnia kellett volna...

De azért drukkolok neked.

18+4 km.

2012. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia én is ugyan ebben a cipőben járok!nekem is juni 9-én jött meg,és 29-én volt peteérésem,és utána barnáztam három napig.35-dik napon vagyok,ma regel teszteltem de negatív sajnos,de várok még pár napot ....drukolokk neked is baba legyen!ird meg ha tesztelté.
2012. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!