Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-teherbeesési esélyek?

Tkati kérdése:

PCOS-teherbeesési esélyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve kis babát szeretnénk! Tavaly áprilisban P4 lett a rákszűrésem, megműtöttek, aztán hűségesen jártam a szűrésekre, jók voltak az eredményeim! Most utoljára kiderült, hogy cisztáim vannak a menstruációm mindig is rendszertelen volt! Az orvosom szerint PCOS, írt fel Norcolut-ot, majd a ciklus függvényében megyek a terheléses vérvételre! A Meforal-t is felírta csak még nem kezdhetem el szedni, mert várunk a vérvételes eredményekre! A PCOS-re jellemző tünetek közül nekem kettő van jelen:a ciszták és a rendszertelen menstruáció, amúgy nagyon vékony vagyok, a bőröm sem csúnya! Kíváncsi vagyok, hogy volt már valaki ilyen helyzetben? Milyen esélyeim vannak a Meforal segítségével teherbe esni?

#PCOS-terhesség
2012. júl. 13. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
gyógyszer, diéta és testmozgás a hármas kezelés amivel ha nincs más gond akkor simán lesz spontán terhesség. A gyógyszer magában nem elég. Azt mondják a javulás 40%-áért felelös és a torna plusz diéta a 60%-ért.
2012. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előző hsz-hoz.

Javaslom figyelmedbe a www.pco-szindroma.hu oldalt, nagyon hasznos.

2012. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lényeget már leírták előttem.

Ha véletlen nem válik be a meforal, válts gyógyszert, nekem ez hozta meg a babát.

Fél év után is ment a hasam a merckformintól, ezért váltottunk merckformin xr-re és az első hónapban, mikor ezt az újat szedtem, megfogant a kisbabánk.

36hkm

2012. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Remélem minél hamarabb sikerül összehozni egy kis babócát, már nagyon szeretnénk,de azért rágörcsölni se akarok!

Még újdonság nekem ez az egész,azért vagyok egy kicsit tanácstalan!A testmozgás oké, a diéta kicsit neccesebb, mert így is csak 45kg vagyok!

2012. júl. 13. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten vékony pcosok. Nekik is tartani kell a diétát, de ők több ch-ot fogyaszthatnak naponta.

Diabetológus tud segíteni a diétában.

36hkm

2012. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem clostyt adtak, első hónapban +lett a tesztem, meforal nélkül, pedig kb 8 kiló felesleggel indultam, amire az orvosok azt mondták nem felesleg, mert 170 cm 68 kg, de mind a hasamon és a combomon ja és arcomon. Pcos elött 58-60 kb voltam.
2012. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, nálam is csak ezek a tünetek voltak csak durvábbak, ciszták+volt, hogy 4 hónapig sem jött meg aztán az előző dokim irt Duphastont szedtem 6 hónapig de segiteni nem segitett csak hiztam 5 kilót. Aztán átmentem egy másikhoz kaptam olyan gyógyszereket amit növényi hormont tartalmaznak és melléje clostyt és első hónapban ősszejött a baba!

14hkm

2012. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!