Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nagy segítség kéne!...

Nagyon nagy segítség kéne! Mitől van ez? Kérlek titeket kismamik írjátok le minél többen, kinek milyen jelei voltak mikor elkezdett gyanakodni terhességre...fontos lenne nagyon.

Figyelt kérdés
Szeretnék babát és úgy érzem hogy babás vagyok,csak félek hogy mégsem mert teszt nem mutatja ki.és félek hogy esetleg nem babuci lesz ...csak nem tudom hogy akkor mi.Idegeskedés stressz nincs a menstruációm késik több mint két hete meg több apro olyan jel is van ami elgondolkodtató...mondják hogy függ a súlytól 90kg vagyok de már évek óta még sem volt gond soha a menstruációmmal.Világ életemben pontos volt!Igaz a párommal védekeztünk de én mégis bízok benne hogy esetleg ez tényleg baba.Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett!Ez most akkor mégis mi lehet ?Tudna valaki segíteni ?Köszönöm mindenkinek aki segít!!!
2009. júl. 13. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyiből sokat kiokoskodni nem lehet...

Én csak két dolgot tudok ebből leszűrni:

Az egyik, hogy dehogy nincs stressz. Félsz, reménykedsz, satöbbi. Ezen a dolgon. Tehát emiatt a stressz miatt simán késhet.

A második, hogy védkeztetek, tehát minimum a párod nem akar gyereket. Úgyhogy ezt a reménykedést fontold meg...

2009. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a mai nap telik ilyen stresszesen mert már tényleg kíváncsi vagyok mi van.eddig nem volt gond nyugodtan ültem és vártam hogy majd csak kiderül.de nem akar.és most kezdek aggódni.A párommal úgy vagyunk hogy azért védekeztünk hogy legyen egy kis háttér utána jöhet a baba.de megbeszéltük hogyha mégis jön akkor nagyon örülünk.vannak ismerőseim akiknek gumi mellett lett babájuk ezért reménykedünk mind ketten.
2009. júl. 13. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha két hete késik a mensid, akkor menj és nyugodtan vegyél egy tesztet, aztán az eredménytől függően nőgyógyászhoz kellene fordulnod, ha negatív, ha pozitív, mert a késésnek valami oka van.
2009. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szua a balos petefészkem.most kezdte el.
2009. júl. 13. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baba lesz. :(
2009. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

szia, ha babát szeretnétek, akkor minek a gumi, ha meg nem, akkor kár reménykedni... ez olyan gyerekes: mi mindent megtettünk, de hát így sikerült (a SORS rendezte így), azaz nektek semmi felelősségetek?????

ha a teszt nem mutatja ki, akkor az az esetek 95%-ban nem baba. tényleg vannak kivételek, de az úgyis kiderül. minden más tünetet be lehet magadnak beszélni, igen, még a mensi késését is, tehát kár a tünetekből következtetgetni, nem mellesleg minden nő más, mindenkinél másképp jelentkeznek.


én a helyetekben azt dönteném el inkább, hogy akarunk-e gyereket most (megjegyzem akkor se biztos, hogy azonnal jön)...

2009. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon stresszes vagy.Elég kevés az infó.Mikor volt mensid?Milyen volt?Mik az apró jelek?Nekem nagyon erős fehér folyásom van,nagyon álmos vagyok..
2009. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!