Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? 3 hónapja...

Terhes vagyok? 3 hónapja aktívan gyúrunk a babára,3 napja volt a nem várt nap, vérzés semmi, de mensis görcseim vannak néha.4 napja szinte egész napos hányinger és a mellem főleg a bal annak is a bal felső negyede nagyon fáj, ha megnyomom még jobban.

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Ha terhes vagyok miért görcsölök?
2012. júl. 14. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
tesztelj
2012. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hétfőre tervezem a tesztet...
2012. júl. 14. 23:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A tüneteid utalhatnak terhességre, de a teszt lesz a biztos! Amíg nem jön meg addig bizakodhatsz, ugyanakkor más miatt is késhet! Ha negatív lesz és még mindig nem lesz menstruációd, 2 naponta tesztelj, mert folyamatosan nő a szervezetben a hcg mennyisége. De egy 1,5 hét késés után nega teszttel érdemes orvoshoz fordulni!

2012. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A terhes tünetek gyakran megegyeznek a mens.előtti tünetekkel.pl voltam én is úgy hogy késett napokat/hetet folyamatosan görcsöltem mégis megjött.terhesség előtt is ugyanez volt.tesztelni kell!
2012. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, de ezt csak akkor tudod meg, ha tesztelsz egyet holnap! Drukkolok, írj majd!
2012. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kétcsíkos a tesztem:-)))) Hurrrráááááá
2012. júl. 16. 06:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De jó neked! Gratulálok! Sok boldogságot! :)
2012. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindegyikőtöknek!

Annyit ehhez, hogy január óta számolgattam, ovu teszt meg mindenféle és semmi eredmény nem volt, ez az első hónap mikor rá sem néztem se naptárra se ovu tesztre csak "csináltuk" és itt egyből a baba! Olvasom itt a sok számolgatót meg hőgörbézőt....szerintem semmi értelme, akkor kell mikor kedvetek van és máris itt lesz a pici emberke:-) (37 éves vagyok)

2012. júl. 16. 12:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Tüneteim detto ezek,3 napja késik,de szombaton negatív volt a tesztem,még bizakodom!
2012. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!