Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvosom norcolut tablettát...

Orvosom norcolut tablettát írt fel 10 napig napi 2-őt pé. Után, hogy megtapadjon a baba. Én a hónap elejétől szedek napi 1 szem premens tablettát is. Nem sok ez így eggyütt?

Figyelt kérdés
A dokit kérdeztem, szerinte szedhetem együtt.
2012. júl. 15. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
norcolutot azert hogy megtapadjon baba????? szerintem nagyon gyorsan hivd fel az orvost es kerdezz ra, hogy ezt hogy gondolta, mert a norcolutot pont azert szoktak felirni hogy a mensit meghozza, mivel a mehnyalkahartyat valasztja le, amibe a babaegtapadna. ez nem hogy segiteni nem fog, de meg art is ha megis sikerulne.
2012. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*baba megtapadna
2012. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
norculutot én is arra kaptam, hogy megjöjjön a vérzés. arra, hogy megtapadjon utrogestan-t szoktak felírni
2012. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen én is arra kaptam a norcolutot, hogy megjöjjön...igaz nem sok jó tapasztalatom van vele kapcsolatban...szerintem utána kellene kérdezned
2012. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy az utolsó szem előtt teszteljek és ha pozitív, akkor azonnal hívjam, mert akkor már más kell. A menstruációmmal nincs baj, csak túl erős és vastag a méhnyálkahártyám szerinte alacsony a progreszteron és ez a gyógyszer ad egy kis támogatást.
2012. júl. 15. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
en a helyedben nagyon gyorsan orvost valtanek, es a gyogyszert be nem szednem. gondold mar el, ha pé. utan kezded szedni, akkor az utolso szem a 10. napra esik, meg ha terhes is vagy, eppen csak akkor agyazodik be a baba, kizart hogy a teszt kimutassa, tehat elszeded az utolsot, megjon egy par nap mulva, es a beagyazodni probalkozo, vagy epp frissen beagazodott petesejt azzal a lendulettel lelokodik. te meg akarod ezt kockaztatni?????
2012. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utána járok a dolognak.
2012. júl. 15. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Norcolutot a vérzés meghozására adnak és előtte szigorúan csinálni kell terhességi tesztet, hogy nehogy terhes legyél mikor szeded. Utrogestant vagy duphastont adnak, szerintem is keress másik orvost!
2012. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!