Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyem hogy babát...

Mennyi az esélyem hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Ma van a nem várt napja.28 naposak a ciklusaim és a mensesem az első reggeli pisilésnél szokott jelentkezni,ami eddig még nem történt meg.Valahogy most semmi tünetem nincs,nem vagyok feszűlt,nem fájnak a amelleim sem a hasam,mint ahogy szokott mensi előtt.Egyedűl fehér,krémes folyásom van,valamint egy-egy émelygés evés után,tegnap szédelgés is volt,esetleg a fáradtság,álmosság az ami napközben hirtelen rámtör.Teszteltem 3 különböző teszttel,reménykedvén hogy végre sikerűlt,de akár a reggeli akár a du-iak,mind negatívak.:( Mit gondoltok?
2009. júl. 13. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Még várj egy pár napot és ismételd meg a tesztet, biztos nincs még elég hcg a szervezetedben! Ha nem jön meg, akkor mindenképp pár nap múlva! Drukkolok, hogy babád legyen!:)
2009. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet ha nem jön meg.
2009. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!