Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat várok a...

Tapasztalatokat várok a miskolci Kaáliról. Szerintetek mennyi az esélyem spontán teherbe esni? És ha elmegyünk a Kaáliba, akkor mennyi az esély?

Figyelt kérdés
2 éve próbálkozunk a babával, eredménytelenül. Tavaly nyáron volt egy halvány pozitív tesztem, de aztán megjött. Petevezeték átfújásom már volt, az egyik le van tapadva. PCOS vagyok.
2010. márc. 18. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A letapad petevezetéket laporoszkópiával szabaddá lehet tenni? Volt már inszeminációtok? Milyen vizsgálatokon vagytok túl?


22 hetes km

2010. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Laparoszkópot nem csináltak, azt mondta az orvos, hogy azzal nem lehet "kidugítani". Nem volt még inszem. Sperma vizsgálaton, hereultrahangon, én hormonvizsgálatokon, átfújáson.
2010. márc. 19. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Miskolcon kihez jártok? Pedig azt hittem laporoszkópiával lehet ilyet, nekem is lett volna átjárhatóságim, de nem csak átfúvásos hanem laporoszkópia, mert ha gondot talált volna meg is műt a doki.

2010. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Orosz főorvos

és neked mitől függött a műtét?

2010. márc. 19. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, hogy csak most írok neked. Nekünk 1,5 véig nem jött össze a baba, itt vidéken jártam orvoshoz. Az mondott, mindeféles hülyeséget PCOS-tól kezdve mindent, de érdemben semmit nem csinált csak ha kértem, hogy mire küldjön el, de a pénzt elvette. Hát már én is éreztem hogy nincsen minden rendben, hiszen ne én mondjam már meg az orvosnak hogy mit kell tennie, milyen vizsgálatokra van szükség. Így hát úgy gondoltam keresek másik orvost, én is a Kaálin gonolkodtam, de egy konzultáció 13 ezer Ft lett volna és ebben vizsgálat nem volt, így még az orvostudakozóban utánanéztem, és Miskolcon találtam meg Sikó doktor urat. felkerestük és ő rögtön mondta, hogy milyen vizsgálatok maradtak ki és a férjem is menjen vissza az andrológushoz (nála alacsony volt a hormonszint) nálam rögtön megtalálta az inzulin rezisztenciát és elkezdtem a gyógyszeres kezelést, és mondta, hogy ne húzzuk az időt és közben azért egy átjárhatóságit csináljunk mert már elég sok idő eltelt (hormonjaim, peteérésem rendben volt) közben menjen a gyógyszeres kezelés. Hála istennek csak 1 hónapig szedtem a gyógyszert és összejött a baba, úgyhogy átjárhatóságira már nem került sor. Azért lett volna laporoszkópia mert azzal lehetett volna egy csomó mindent megállapítani és ha probléma van, meg is szüntették volna. Szerintem ő nagyon jó orvos, mindíg nagyon korrekt, és szerintem bagyon jó szakember nagyon szép rendelője is van. Én nem bántam meg hogy hozzá fordultam.


22 hetes km

2010. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Örültem, hogy válaszoltál. Én teljes mértékben meg vagyok elégedve az orvosommal, az előző az tényleg egy pénzéhes dög volt. 2 receptet írt nekem 7000 Ft-ért, és még csak meg sem vizsgált. A mostani hozzáképest sokkal jobb, bár még nekem inzulin rezisztanciát még nem csinált, úgyhogy a jövő héten valamikor megyek, és rákérdezek, hogy nekem miért nem volt még ilyen.

2010. márc. 22. 12:38
 7/8 A kérdező kommentje:
ja, amúgy olyan jó volt olvasni, hogy 1,5 év után 1 hónap alatt sikerült. Ha ilyet olvasok, akkor mindig visszatér belém a remény.:)
2010. márc. 22. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem csinált ilyet a korábbi orvosom, Sikó doktor úr pedig valószínűleg azért mert ő endokrinlogus-szülész-nőgyógyász.

Neked is minden jót, és remélem hamar sikerül a baba.

2010. márc. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!