Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja próbálkozunk,...

3 hónapja próbálkozunk, kisbabát szeretnénk. De egyfolytában aggódom a jövővel kapcsolatban, hogy mi lesz. Volt így más is?

Figyelt kérdés
Ilyeneken aggódom,hogy anyagilag hogy fogunk kijönni,visszavesznek-e majd a munkahelyemre,nehogy örököljön valami betegséget stb...A párom persze semmin nem aggódik,azt mondja úgyis lesz valami,és ez is idegesít....:)
2012. júl. 16. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez normális, ez azt jelenti, hogy felelősségteljesen gondolkozol. Ez a legtöbb anyukajelöltben felmerül.
2012. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a párom miért tudja ilyen könnyedén felfogni vagy minden pasi ilyen?
2012. júl. 16. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van, szóval nem minden pasi ilyen. :)

A párom (főleg az elején mikor próbálkozni kezdtünk) folyton aggódott, hogy mi lesz, hogy lesz. Pont amiket írsz, hogy jövünk ki majd a pénzből, meg hogy mi lesz ha beteg lesz... stb.

Engem ő idegesített, mert kicsit persze én is elgondolkoztam ezen, de én elhessegetem magamtól az ilyen gondolatokat. Nagyon sok problémát kaptam már az élettől, és így vagy úgy, de mindet megoldottam, megoldottuk.

Én azzal nyugtattam meg a párom hogy ketten bármire képesek vagyunk, és legyőzünk minden akadályt!

Nem tudhatjuk még mit hoz az élet, egy hét, egy hónap, egy év, vagy egy évtized múlva, kár ezen aggódni, főleg idegeskedni. Ha odakerülünk úgyis fogunk stresszelni eleget.

Más az ha elképzelsz egy problémát, és elképzeled hogyan oldod meg, közbe pedig pozitív maradsz, hogy minden rendben lesz. :)

Csak egy a lényeg (szerintem) hogy ne idegeskedj, ne aggódj fölöslegesen, úgyis teljesen más lesz, mint ahogy most gondolod. Ez egy olyan időszak, ami szerintem az egyik legszebb... szabadon szerethetitek egymást, és még semmi mással nem kell törődni, csak azzal hogy minél jobban érezzétek magatokat együtt. Hogy az a kis csöppség minél boldogabb családba érkezzen! :)

Mielőbbi babavárást! :)

2012. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pasik nem olyan aggodalmasak (tisztelet a kivételnek) a nők annál inkább. Természetes, hogy ilyen kértések merülnek fel benned! Nagyon ritka, akiben nem. Vagy nagyon gazdag és azt hiszi pénzzel mindent megvehet...
2012. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!