Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hónapja próbálkozunk ma...

7 hónapja próbálkozunk ma vagyok dpo.13 napon és a reggeli pisiből ismét negatív. Mostmár érdemes dokihoz mennem?

Figyelt kérdés

Fáj a hasam és néha görcsöl annyi eszek mint egy disznó, picit fáj a mellem is.

A párom küldött tesztért mert mondta h tuti terhes vagyok mert ilyet azért nem szoktam csinálni...

De nem úgy látszik.

Érdemes dokival konzultálni?Hogy keressem fel?Magánrendelés ajánlott vagy sima rendelő is jó?



2012. júl. 15. 06:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hónap próbálkozás után volt esedékes az éves rákszűrés. Akkor rákérdeztem a dokinál, azt mondta, hogy 6 hónap után érdemes már UH-gal peteérést nézni. Meg javasolta az E vitamint, ami úgy tűnik, hatásos volt, mert onnantól a 2. Hónapban sikerült. :)
2012. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
7 hónap után orvoshoz rögtön?13. dpo-n negatív teszt,nem vagyok terhes?hmm,mi már 1 éve próbálkozunk,ennyi idő után érdemes orvosi vizsgálatokra menni,én úgy tudom hogy akkor már meddő lehet a pár szóval én kezdhetek parázni :( valakinek csak nem várt napján mutatja ki a teszt ha állapotos valakinek meg kell várnia pár napot, szóval ne szomorkodj még nincs mi veszve semmi :) tesztelj két nap múlva hátha pozí lesz az a "fránya" teszt :) sok sikert és majd írd meg az eredményt,jó? :)
2012. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én szedek E-vitamint, B-vitamint, Folsavat, C-vitamint igyekszem mindent megtenni hogy sikerüljön.Szinte minden nap szeretkezünk és nem csak a baba miatt...

Kicsit aggodok mert a 7 hónap nincs messze az 1 évtől sajnos.

Persze hogy írni fogok hogy mi törtènt hátha végre azt a szót tudom leírni h pozi lett a tesztem :)

Kitartást kedves második remélem minnél hamarabb te is öröm hírrel szolgálsz majd!

2012. júl. 15. 11:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm a jó kívánsogot kedves kérdező :) én is olyan boldog lennék ha végre azt írnám " pozítív lett a tesztem hurrá! " :) én pl. teát isszok 2 hónapja,és pár hét endokrinilogus orvos :)
2012. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

13dpo-n még nincs veszve semmi! :)

Lehet két nap múlva pozitív lesz az a teszt!

Viszont, ha mégis megjön azzal, hogy kivizsgáltatod magad még nincsen semmi!

Én 3hónap után mentem el a dokimhoz, hogy nézzük meg mi a helyzet, és azt kell mondanom jól tettem!

Mert igaz minden hormonom, inzulinom, prolaktin, pajzsmirigy, ultrahang, rákszűrés stb jó lett, mégis ultrahangos peteérés figyelésen kiderült, hogy nem mindig dolgozik rendesen a petefészkem(köszönhetően több év fogamzásgátlónak is)!!

Így kaptam rá gyógyszert, követték ultrahangon a peteérést és a harmadik hónapban összejött a babánk!

Tehát így összesen 6hónap, de ki tudja meddig várhattunk volna rá, ha nem vizsgál ki a dokim, aki egyébként endokrinológus is!

A biztonság kedvéért én elmennék a helyedben, ha nincs gond, akkor megnyugszol, hogy úgyis jön, mert minden ok, ha meg nem jó valamelyik eredményed, akkor azt tudják kezelni időben, és nem kell évekig csalódottan várni a babára!!

Remélem Nálatok is bekopog hamarosan a gólya!! :)

34hkm

2012. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! Mi hagytunk időt hogy kiürüljön a szervezetemből a fogigátló, mielőtt nekiállunk. Ekkor tünt fel, hogy össze -vissza vérzem. Az első hónap próbálkozás után mentem ezzel dokihoz (akkor már 7. hónapja nem állt be a ciklusom), és így engem a 2. hónapnyi próbálkozástól vizsgálnak. A 3.-ban már a férjemet is... Ki is derült, mind a kettőnknél vannak gondok, azóta endokrinológus nőgyógyászhoz járok, ő pedig andrológushoz. Egy éve küzdünk, és azt mondta az endokim, lassan oda jutunk, hogy elkezdhetjük számolni a hónapokat, hogy na, akkor most kezdünk próbálkozni! Persze mindkettőnket tömnek gyógyszerrel, és minden hónapban várjuk is a Csodát, de a doki szerint az lenne a csoda ha összejönne. Szóval nem veszítesz semmit ha kivizsgáltatod magad! Ha úgy érzed nem olyan sietős, akkor menj az sztk-ba, ha alaposabbat szeretnél (vidéken ez a jellemző...) akkor maszek. És az sokkal gyorsabb is.

De általában tényleg azt mondják, 1 év próbálkozás előtt felesleges a vizsgálat; csak látod, vannak kivételek. Én áldom az eszem hogy nem vártam egy évig, akkor most még egyszere ennyi lenne előttünk.

2012. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ma reggel első pisiből halvány pozitív lett 10x néztem meg hogy tényleg és nem csak káprázik a szemem :)

Páromnak még nem mondom el csak ha 2 nap múlva erősebb lesz.

2012. júl. 17. 08:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok!én is nagyon szeretném,de még várnom kell, a mensziig,amit nem várok.
2012. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Ez jó hír! Fel tudod tenni a teszted, hogy mi is lássuk? Gratulálok! És azért majd még írj, ha teszteltél újra.
2012. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok! na láttod írtam én hogy ne aggódj később majd kimutatja a teszt :) és láttod pozí lett a teszted!gratulálok! én nem bírnám ki hogy nem mondom el a páromnak :)
2012. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!