Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk már nem is...

Babát szeretnénk már nem is védekezünk söt már hányingerem is van egyre sürübben a melleim megvannak dagadva ma még is vérzek. Tesztet kb 1 hete csinéltam és az negativ. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl korán teszteltél,ezért nem mutatta ki.szerintem ha elmúlik és megmaradnak a tüneteid tesztelj megint.
2008. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teszt újra!!!!!

Sok sikert!

2008. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még pár napot, aztán TESZT! Valami jó érzékennyel próbáld, mondjuk Clearblue-val! Azt olvastam, és hallottam, hogy a legjobb! Bár nem tudom! Nekem eddig még csak negatívot mutatott, de ne ebből induljunk ki! Szóval pár nap és tesztelj! Szorítok! Sok sikert! :)
2008. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!