Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a bajom? Most egy...

Mi lehet a bajom? Most egy hete volt menstruációm, de 3 hete hányingerem van. Ma reggel már nagyon durva volt.9 hónapja van egy párkapcsolatom, nem védekezünk.

Figyelt kérdés
Negatív a teszt, de az ovulációs mikroszkópom páfrányos 3-4 hete. Van, hogy 24 órából 20 órát alszok. Nem mentem mág orvoshoz. A mensim enyhébb volt, után 1 napig semmi, egy napig pecsételő, 1 nap semmi 1 nap pecsételő.
2009. máj. 22. 21:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Fel vagyok fújódva.
2009. máj. 22. 21:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ez babásan hangzik, csak azt tudom tanácsolni, hogy ismételd meg a teszted reggel is. minek drukkoljunk?

ha meg akarod tartani, akkor szedj magnézi citricillt és menj dokihoz, mert hormonpótlásra lehet szükség a baba védelmében.

2009. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elevitet szedek 1,5 hónapja meg magne B6-ot.

De nem tudom, hogy jó-e az a vitamin..

2009. máj. 22. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
a magne b6 nem jó, helyette magnesi citricill kell, mert napi 1000 mg magnéziumra van szükség, a magne b6-ban meg alig van 50, viszont a másik 500-at tartalmaz, szóval 2 elég 10 helyett.
2009. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elevit jó, de femibion két ütemű, mást ad trimeszterenként, ezért korszerűbb, ez is és az előző is az első voltam.
2009. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is baba lesz. Menj dokihoz, mert a pecsételő vérzés nem jó, hiába a mensi idejében volt...

Valószínű később fogant, ezért "jött meg" a mensi, ha kicsit is, és ezért negatív még a teszt! Ilyenkor kevés a progeszteron, legalábbis kevesebb, mint ami egy középidőben fogant babánál lenne, de ezt lehet pótolni!! menj dokihoz! Az UH már mutat valamit, vagy ha nem,. akkor is tudnak csinálni vérből tesztet!! Az megmondja az igazat, a pisi tesztek nem 100%-osak!

2009. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!