Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 éve Novynette fogamzásgátló...

3 éve Novynette fogamzásgátló tabletta szedése után mikor vállalhatok kockázatmentesen babát?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 éve szedem a Novynette fogamzásgátlót és a párommal úgy döntöttünk, hogy babát szeretnénk. Beszedtem a 21 szemet meg is jött rendesen de nemtudom mennyi időnek kell eltelnie, hogy kiürüljön a szervezetemből a hatása nehogy maradandó betegsége legyen a picinek.Ti mit gondoltok?
2012. júl. 16. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
1nap alatt kiürülehet a hónap végére babás leszel
2012. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ
2012. júl. 16. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Röviid idő alatt kiürül, tény, de olvastam pont valahol a nnapokban, hoigy a 3 hónapot érdemes megvárni, mert az anya szervezete még nem regenerálódik. Meg kell várni, amíg a hormonok visszaállnak, és nem a gyógyszer diktálja a dolgokat. Szóval 3 hónap türelem, hogy ne beteg gyereket kelljen nevelned egész életedben. és nem én vagyok ilyen drasztikus, hanem így írták. megpróbálom megkeresni neked..
2012. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg is van:


[link]

2012. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm ez hasznos volt
2012. júl. 16. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem ezt a gyógyszert szedem, de megkérdeztem az orvossom mennyit kell várni a gyógyszer abbahagyása után. Azt mondta azért AJÁNLATOS (nem kell) 1 hónapot várni, hogy lássák hogyan áll be a menstruáció. De ha mégis állapotos leszek az eső hónapban, akkor sincs gond, mert azért kell naponta szedni, mert 36 órán belül kiürül a szervezetből.
2012. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!