Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Novynette fogamzásgátló...

Novynette fogamzásgátló hosszabb szedése után, kinek hány hónapra jött össze a babó?

Figyelt kérdés

Én közel 5 évig szedtem ezt a gyógyszert, már 4 hónapja próbálkozunk a babával, de ezidág semmi:(

Kinek mennyire kavarta össze a ciklusát?

Előre is köszönöm....:)


2010. márc. 25. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én 8 évig szedtem a Novynette gyógyszert,nekem borzasztóan összezavarta bent a dolgokat,már több mint 1 éve abbahagytam,és most teázok,hogy legyen peteérésem!Szóval nem elkeseríteni akarlak,de nálam így alakult sajnos!Kívánom hogy neked ne így legyen,sok sikert a babához!
2010. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
sziasztok.én is öt év után hagytam abba a novynettét,most decemberben,és nekem azóta még csak egyszer volt meg,azis február 11-én.szóval nekem is elég rendesen felkavarta a hormonjaimat.Én majd most hétvégén tesztelek.Szurkoljatok hogy ketten legyünk.nektek is megy a drukk.
2010. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok, elöször is nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok:)

Én is 5 év után hagytam abba a gyógyszert, nekem monjuk annyira nem is kavarta össze a ciklusom, 4 hónapja próbálkozunk babával, de a 4 hónap alatt 1 hónap volt olyan, hogy 2 héttel előbb megjött:S Azóta majdnem 29 +-1 napra megszokott jönni. De mégsem sikerül a baba:((( Már úgy vagyok vele, hogy ha most sem sikerül, elmegyek dokihoz, hogy nézzwn meg, hogy van e valami gond-de nem tudom, hogy csinálna e egyáltalán valamit???

Amugy én is teáztam ebben a hónapban...hát majd meglátjuk!!! Én hétfőre nem várom...Szorítok nagyon értetek csajok!!!!!!:)

2010. márc. 26. 08:17
 4/24 A kérdező kommentje:

Kedves második:)

Neked amúgy van valami tüneted???

2010. márc. 26. 08:23
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia!Én 3 és fél évig szedtem, 2008. augusztusban hagytam abba. 2009. márciustól próbálkozunk babával, egyenlőre még úgy tudom, hogy nem sikerült....most van a várakozási idő, hogy sikerült-e. Mensim volt, hogy 60 napig nem volt, volt, hogy 23 napra jött, úgyhogy kicsit összekavarodott minden, ami addig sem volt tökéletes. Most barátcserjét szedek, hátha...

Kivánom, hogy sikerüljön Mindannyiunknak :-)

2010. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Második vagyok.CSak annyi van hogy olyan mintha fel lennék fázva,elég sürün kell pisilnem,és még sose volt ilyenem,meg egy pici szurkálásokat érzek a hasam aljában.hát ennyi.most vettem meg a tesztet,majd vasárnap reggel akarom megcsinálni.szurkoljatok.
2010. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
:) én is hasonló tüneteim vannak mint neked, néha bele-beleszúr a hasamba+a mellembe. Én is sűrűbben járok wc-re, meg olyan tompa mensi jellegű fájdalmat érzek. És még olyan krémes-vízes folyásom van, néha bővebb aztán semmi:p Hát én már nem tudom, hogy mi van:) Hétfőre nem várom, de lehet előbb tesztelek:) Te vasárnapra nem várod? Milyen tesztet vettél? REmélem, hogy mind2-en nagyon fogunk hamarosan örülni....szurkolok értünk:D
2010. márc. 26. 19:16
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia.itt második.én nem tudom hogy mikorra nem várom,mert dec27,-én jött meg(akkor hagytam abba a gyogyszert),utánna ferbruár 11-én,és azóta meg nem.ha abbol indulok ki hogy az előző ciklusom 46 napos volt akkor az most fog letelni nekem is a hétvégén.mult héten csináltam már tesztet ami negativ volt.de ha azt nézzük hogy a peteérés elvileg félidőben van,akkor még az nem is mutathatta ki.amugy gabriell tesztet vettem.hát majd meglátjuk hogy mi lessz.majd ird meg te is hogy mi lett.
2010. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
akkor téged tényleg nagyon bekavart ez a gyógyszer:S -de remélem, hogy babás leszel:) Én is Gabrielt fogok venni, a barátnőmnek 4 nappal a nemvárt előtt már halványan kimutatta, hogy babás:)-elég mebízható:) Majd írd meg mindenféleképpen vasárnap, hogy mit teszteltél!!!!! Én is megírom, ha esetleg előbb tesztelek! Addig is kitartás és szoooorííííítok:D
2010. márc. 26. 21:07
 10/24 A kérdező kommentje:
Szia, nah babás lettél??? nagyon szorítottam érted!!!:)
2010. márc. 28. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!