Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 26-28-án nem várom! Ki...

Július 26-28-án nem várom! Ki van még ezzel így? Tünetek, tapasztalatok? Mikor teszteltek? Drukkoljunk együtt!

Figyelt kérdés

Fáradékonyság, hangulat váltás, émelygés, pár csepp vérzés/barnázás, szúró hasi fájdalom, görcs, hasfeszülés, érzékeny mellek, tünetmentes, stb.

Beágyazódás, terhesség, premensi?



2012. júl. 16. 14:08
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/377 anonim ***** válasza:
Mindenkinek drukkolok,aki írt ide és aki babát szeretne!:)
2012. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/377 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Megjottem. Vettem tesztet. Holnap reggel megprobalkozom. En vagyok aki vasarnapra nem varom. Eros mensi gorcseim vannak :(

Felek a holnapi teszt mit mutat majd. Ti, hogy vagytok aki 25-26ra nem varjatok?

2012. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/377 A kérdező kommentje:

De lehangolódott a társaság!! Eddig csak nekem van 100% okom erre! Tessék ezért optimistán hozzáállni a dolgokhoz a realitások mezején maradva!

Én is azt mondom, hogy majd a következő hónapban nem leszek ennyire ráizgulva a témára.... persze ez úgy sem lesz igaz, csak próbálom majd visszaszorítani a dolgot.

Voltam dokinál. Elmondogattam neki azokat a tüneteket amikről itt nagyban írunk és amit én meg is éltem. Egy szóval nem mondta, hogy ovuláció, meg peteérés, beágyazódási folyamat... Sőt, mikor megkérdeztem, hogy biztos nem beágyazódási pecsételés nagyot nézett rám. UH-ot persze nem csinált, csak tapogatott és elmondta, hogy ilyen időpontban még ő sem tudná kitapintani. Utaltam arra is, hogy biztosan éreztem, hogy ez már baba "volt", lehet, hogy most ment el?! Csak annyit mondott, hogy nem hiszi az elmondottak alapján, inkább tüszőrepedéssel volt gond. Most majd ennek járok utána :))

Ha a köv. hónapban is produkálom ezt a jelenséget, ad valami gyógyszert amit nem naponta kell szedni és azt mondta, utána akár rögtön és hipp-hopp teherbe esek.

Ennyire jutottam egyelőre.

Szerintetek keressek olyan orvost aki labort is kér egy ilyen után, uh-zik és tovább vizsgál, vagy elégedjek meg ennyivel és várjak még egy hónapot, hátha babóca lesz, vagy ismét ilyet produkálok és utána adja a gyógyszert?

2012. júl. 19. 20:31
 104/377 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg egyenlore a peteeres serkento gyogyszer. De egy labor sosem art. Nem vagyok elkenődve inkabb, csak mar utalok tesztelni. Elottem mar par szazat eletem soran sajna. Tavaly ota nem volt pozi tesztem. Akkor meg spontan veteltem 2 het kesessel meg 5db full pozi tesztel.
2012. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/377 anonim ***** válasza:

Csajok!

Buborékolás tegnap este émelygés még van.

PIROS: ahogy jónak látod ilyen esetben azért a doki kérhetett volna labort. Akár uh is...

2012. júl. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/377 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok mindenkinek!!
2012. júl. 20. 06:28
 107/377 anonim ***** válasza:
Igen. 08.01-re nem várom. És igen, tisztában vagyok az ovuláció fogalmával, meg hogy nagyon korai, de voltam már terhes, tudom milyen és most azt érzem. Ezért gondolom, hogy korai peteérés lehetett!
2012. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/377 anonim ***** válasza:

Szia!

Korai még tesztelni még ha korai péd volt is... Szerintem. Én csütörtökre nem várom és vasárnap tesztelek és nem igazán számitok még pozira tegyem hozzá....De ha 9.-én összejött akkor már lehet az lesz... Ha 13.-át nézem akkor még ráérnék.

2012. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/377 anonim ***** válasza:

Olvastam már ilyet, hogy másnak is összejött ilyen korán.

Múltkor is 4 nappal mensi előtt lett pozi, és akkor később kezdődtek a tünetek. Ezért mertem ilyen korán.

Ha nem lennének tünetek tuti nem tesztelnék, de így borzasztó nehéz kibírni!

2012. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/377 anonim ***** válasza:
Megmaradt akkor a baba?
2012. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!