Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 26-28-án nem várom! Ki...

Július 26-28-án nem várom! Ki van még ezzel így? Tünetek, tapasztalatok? Mikor teszteltek? Drukkoljunk együtt!

Figyelt kérdés

Fáradékonyság, hangulat váltás, émelygés, pár csepp vérzés/barnázás, szúró hasi fájdalom, görcs, hasfeszülés, érzékeny mellek, tünetmentes, stb.

Beágyazódás, terhesség, premensi?



2012. júl. 16. 14:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/377 anonim ***** válasza:

szia! Nekem fehér de már nem nyulós már bocsi... Nekem ma a 8. vagy 4.nap mindenesetre ovu 11 volt ciklus.hu szerint aszerint pedig dpo 6. nap???

Nem igen tudom követni lényeg,hogy 26 nap 1 ciklusom.

2012. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/377 Bettybaby2010 ***** válasza:
nekem sajna nem nagyon megy felfelé a hőm, bár még csak 5 DPO-nál voltam ma, de mégis úgy érzem,ez nem jó jel.Mi második babóra gyúrunk már 13.hónapja. :-(
2012. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/377 A kérdező kommentje:

Üdv az újaknak!! :)

Bízom benne, hogy nem fog kihalni idő előtt ez a szál :)

Nekem ma is hányingerem van, ha hajolgatok meg nagyon kellemetlen a pocakomnak, annyira feszül és szinte görcsöl egyfolytában. Most értem haza és a papíron láttam pisinél, hogy barnázok... Most mi van???

Ennyire intenzív tüneteim nem igazán szoktak lenni, max hasonló, de az is mesi előtt 2-3 nappal.

Az elmúlt hónapokban mindig 28-án jött meg, kivéve a legutolsót, mert az 26. Most hogy számoljak?

Bocs a sok kérdésért! Írjatok lányok!!!

2012. júl. 17. 19:04
 44/377 A kérdező kommentje:

Ne legyen "rossz érzés", hogy 3. babóra gyúrtok :) Nekem a második lenne, de 12 év kihagyás után!

Most már annyi az infó, hogy kéne egy összefoglalót írni.

2012. júl. 17. 19:06
 45/377 anonim ***** válasza:
Na jó akkor tiszta vizet a pohárba. Vedd az utolsó 3 havidat és nézd meg kb hány napos a ciklus ennek vedd a felét +-2 nap az kb peteérés és ha jól csináltátok akkor pár nap és kiderül minden.....
2012. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/377 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ovu linket! Megnéztem, 30 napos a ciklusom, 07.25-26-án esedékes a köv. nem várt.

Remélem, nem csak azt jelzi a szervezetem, hogy meg akar jönni, csak előbb... plusz ez a mai barna dolog a papíron...

2012. júl. 17. 19:34
 47/377 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a barna dolog az jó!beágyazódás is lehet.kb nekem is 11. napon volt ovum.25-26-ra nem várom!Csajok!nem hozzunk össze egy topikot ahol írkálhatunk beszélgethetünk tapasztalatot cserélhetünk és drukkolhatunk egymásnak!!!???
2012. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/377 A kérdező kommentje:

Hol gondoltad a topic indítását?

Mert itt is írkálunk, megosztunk, drukkolunk egymás között :)) Tudsz ennél jobb lehetőséget is?

2012. júl. 17. 19:51
 49/377 anonim ***** válasza:
100%
A hőm ma is 37 volt. Delutan ota mintha megjonne erzesem lenne es zabalok. De ez minden mensi elott szinte ilyen. Viszont kimondottan nyugodt vagyok, pedig ilyenkor mar embert is tudnek enni. Foleg, hogy 5nap van a nemvartig. Nekem sima feher folyasom van. A barnazas az nemtudom minek a jele. Nekem sosem volt meg. Ha menseselek akkor csak siman megjon. Akkor penteken teszteljek? :-) itt csak 12,5 @erzekenysegűt lattam. Predactor easy asszem. Allitolag megbizhato:-) mindenkinek szoritok. En nem figyelem a tuneteket, mert ugy utalok csalodni. 2 napot csuszott az ovum. Tehat a 7dpo- n vagyok. A ciklus.hu-n vezetem mar masfel eve a mensim. De volt 2 honapom amikor vegig ovuteszteztem.akkor is 15-16. Napon volt ovu, nem 13-14. Marcsak azert is furi, mert 25-26 napra menseselek. Tehat ezert sem pontos a kalkulator. Maga a termeszet adja ugyis. Remelem mindenki 2 csikos lesz!
2012. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/377 anonim ***** válasza:
Nem kell más hely nekem itt is jóóóóóó.....Majd ha babásodunk akkor egy kismamás kérdés alatt aggódás...
2012. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!