Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópos műtét után az...

Laparoszkópos műtét után az utolsó vérzéshez képes 27. napra jött meg először, most a következő ciklus 35. napján vagyok és még semmi! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék tesztelni,de félek a csalódástól!Lehet,hogy csak a műtét miatt borult fel a ciklusom?
2012. júl. 16. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt már nőgyógyászati műtétem, de nem ilyen. Azt mondták, 1 hétig enyhe vérzés normális. Én egy hónapig véreztem, az utolsó nap annyira, hogy azt hittem, kórházba kell mennem! A Tena betét et 2-3 óránként cserélgettem, és zöld diónyi nyers máj szerű darabok jöttek belőlem. Aztán másnapra teljesen elmúlt a vérzés! Szóval egy ilyen műtét szerintem nagyon be tud kavarni! Mikor próbálkozhattok először? Nekünk a 2. mensit kellett megvárni, és vigyáztunk is.
2012. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Diagnosztikus laparom volt, méhtükrözésel egybekötve, és nem borult fel tőle a ciklusom. Attól is függ a dolog, hogy mit csinálnak. Maga a lapar nem befolyásolja a ciklust.

Szerintem tesztelj, ha nem vagy babás, előbb-utóbb akkor is fogsz, csak lehet, hogy nagyobbat. A dolog már eldőlt, talán ideje lenne megtudnod mi a helyzet. :-)

2012. júl. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia Manka!

Köszönöm válaszod!

Reggel minden kiderül,mert vettem tesztet.Egyébként lapar alatt találtak endos csomókat,amiket le is szedtek.

2012. júl. 18. 22:23
 4/9 Manka68 ***** válasza:
Drukkolok és várom az eredményt!
2012. júl. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi újság? Teszteltél?
2012. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem! Egy erős negatívot!!!:( És még mindig semmi jele nincs hogy meg akarna jönni!!!Nem tudom mi lehet az oka!
2012. júl. 19. 18:37
 7/9 Manka68 ***** válasza:

:-(

Sajnálom. :-(

Akkor sajnos doki. Nézesd meg mi a baj.

2012. júl. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
41.nap!!!Végre megjött!!!
2012. júl. 23. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a petefészket nem érinti a dolog, akkor nem a műtét miatt van a csúszás! Nekem is volt műtétem és szinte percre pontosan jön meg azóta is.
2012. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!