Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem vártam, ma...

Péntekre nem vártam, ma reggeli teszt negatív. Van még remény?

Figyelt kérdés

Itt ülök a negatív teszt fölött és sírok. 9 hónapja próbálkozunk, mostanáig a tesztig sem jutottam el, mert mindig pontosan megjött. Ma van a 4. nap, hogy késik, és a reggeli teszt full negatív. Nem szokott késni, és még sosem maradt ki mensim. Nem értem mi van. Teljesen kész vagyok. Ma veszek egy 10-es érzékenységű tesztet, hátha azzal lesz legalább egy halvány csíkocska. Dokihoz csak jövő héten tudok menni.

Holnap megyünk a Balcsira, nem tudom, hogy fürödhetek-e vagy nem? Megjöhet bármikor, vagy baba van, csak még nem mutatta ki a teszt? Teljesen meg vagyok zavarodva.

Van itt valaki, akinek későn lett pozitív a tesztje, vagy esetleg negatív volt és mégis volt baba?

Ne haragudjatok, ha zavaros vagyok, de eléggé szét vagyok most csúszva.


2012. júl. 17. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
szioka, érdemes kétnaponta tesztelni lehet késöi peteérés volt. erőt és kitartást
2012. júl. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom hogy nega a teszted,de szerintem már ha baba lenne ki kellene mutatnia.

Nekem is mensi után majdnem egy héttel lett csak erős pozitív,de már mensi napján is egyértelmű halvány pozi volt.

Vegyél azért egy 10es tesztet és holnap reggel lődd el.

Nem lehet hogy stresszelsz és azért nem jön meg?

Fürödhetsz nyugodtan nem lesz semmi bajod.Ha megjön se add fel.Biztosan megérkezik majd a te babád is.

Jó nyaralást és sok szerencsét kívánok a továbbiakra.

2012. júl. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is abban a cipőben járok mint te. 5.napja késik. A férjemmel beszéltünk róla vasárnap, azt mondtuk majd ha nem jön meg addig, akkor hétvége körül, vagy jövő hét elején tesztelek. Erre tegnap délelőtt szédültem. Én meg azt mondtam, a végére járok ennek, nem fogok egy hétig találgatni. Hiba volt. Kb fél órája teszteltem, és negatív. Kb úgy meglepődtem, mint akit hirtelen pofán csaptak. Szegény férjem jött be a fürdőszobába, hogy na mi van, mi van? Sajnálom őt is, nem mondja, de szerintem ő is csalódott. De pici remény még marad, ha nem jön meg továbbra sem. :((
2012. júl. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj két nap múlva, egyébként pedig nyugodtan fürödhetsz. Ha terhes vagy, a méhszájad egészen zárt már, és elkészült a nyákdugó is, ami védi a kicsit.
2012. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a terhesség miatt aggódom a fürdéssel kapcsolatban, hanem, hogy bármikor megjöhet. De majd viszek tampont a strandra és gyakran ellenőrzöm, hogy megjött-e.
2012. júl. 17. 08:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött... Vége a reményemnek ;((
2012. júl. 17. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!