Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén, szerintetek terhes...

Őszintén, szerintetek terhes vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kiváncsi a tüneteim alapján. Ja, és még az elején tisztáznám: légyszives ne hurrogjon le senki, nekem ez az első ilyen kérdésem. Nem vagyok mániákusan rákattanva a baba témára, van már egy 2,5 éves kislányom. De kiváncsi vagyok kivülálló személy véleményére.

Szóval 5. napja késik a menszim. A 9., 19., és a 26. napon voltunk együtt a férjemmel ebben a ciklusban. Ma vagyok a 35. napon. A 10. napon barnázgattam (9. napi szex után másnap) kb 4 napig. Kb 3 napja fáj a hasam, nem görcsöl, hanem olyan érzékeny, most is érzem, folyamatosan egész nap már 4. napja. Tegnap savval ébredtem, és szédelgett a fejem délelőtt. Ez miatt (szédülés)teszteltem ma reggel, mert egyébként később akartam, de a szédülés összezavart. XEpil teszt egy órája: negatív. Nyílván tesztelek majd pár nap múlva, ha továbbra sem jönne meg, de jelenleg ez a helyzet.

Szerintetek korán teszteltem, vagy nincs baba és más miatt késik a menszim, ami egyébként ilyen sokat még nem késett.


Köszönöm a véleményeket.


2012. júl. 17. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt, akkor nem hinném hogy terhes vagy, 5 nap késés után ki kéne mutatnia!
2012. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel őszinte válaszokat vársz..5 nap késésnél már ki kell mutatni a tesztnek, ha terhes vagy.....Próbáld esetleg más teszttel holnap...de ne éld bele magadat......
2012. júl. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja, és olykor-olykor szurkálgat a hasam. Menszi előtt mindig görcsöt érzek, de eddig egy görcs sem volt.

Pontosan nem igazán tudom mikor hány napos a ciklusom, mert pl. a múlt hónapban 27 napos volt, előtte 2x is 31 napos, azelőtt 30, szóval órát nem lehet hozzá igazítani. Most egy átlagot vettem, hasamra ütöttem, és ez lett a 31. Ehhez képest nézem a késést, de amúgy fogalmam nincs mióta késik.

2012. júl. 17. 07:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom:( Bár lehetnek csodák. Néha leírom, nekem van egy barátnőm, akinek folyt a teje (!) de nem volt terhes. Annyira szerette volna... az én testem is állandóan hülye tüneteket produkál, és még sohasem teszteltem pozitívat. Folyton álmos vagyok, hányingerem van, kifejezetten érzékeny vagyok a szagokra, állandóan pisilek, görcsölget a hasam, érzékenyek a mellbimbóim, néha szédülök, és van hogy attól hogy egy emeletnyit lépcsőzök pár kg sújjal, fújtatok mint egy ló. Ezek a "tünetek" váltakoznak, kb. a 20. naptól egészen a mensiig megvannak. Szóval szerintem nem. Az együttlét sem jókor volt szerintem, ha szeretnétek babát. Majd azért írd meg! Szia!
2012. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15-16. nap körül lehetett ovud, ezt elkerültétek, a 9. napi spermiumok valószínűleg nem éltek el addig, a 19. meg már késő. De ettől még persze lehetnél terhes, extra ovu, elcsúszott ovu... Viszont ha a teszt negatív, szerintem nem vagy az. Hasonlítanak a tüneteid azokhoz, amiket a kislányodnál éreztél?
2012. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kislányommal a mellem bizsergett a nemvárt ideje után pár nappal, ez lett gyanús, és pozit teszteltem. És így fájdogált a hasam, mint most is.

Sajnos valóban elég keveset és rossz időben voltunk együtt peteérés szempontjából, de betegség is volt közben, meg külön is voltunk, elutaztunk pár napra a gyerekkel.

Akkor a 10. naptól mi volt az a barnázás 4 napig, abból egyik nap halványpiros vér volt? Nem peteérés lett volna?

2012. júl. 17. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4 napos barnázgatással együtt ez valami összezavarodott ciklus lehet...
2012. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!