Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén, ha valaki azt...

Őszintén, ha valaki azt mondja hogy védekezés mellett lett terhes, mi jut eszetekbe először?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen rosszindulatú hogy arra gondolok, hogy valamit elszúrhatott akkor a védekezés terén, ha mellette lett terhes? (mondjuk nem vette be időben a gyógyszert, vagy kihagyott egyet kettőt, stb.)
2010. nov. 9. 13:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Egy ismerősöm kínosan odafigyelt a gyógyszer beszedésére, mindenhová vitte magával a tabit, hogy még egy fél órával se csússzon el. Aztán egyszer csak nem jött meg neki. Elment dokihoz, akkor kiderült, hogy lassan 4 hónapos terhes. Na erre mit mondasz???
2010. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%

Én jól hazsnált gumival lettem terhes, a barátnőm spirál mellett(nem ő az egyetlen) a másik tabletta mellett.

Az évfolyamtársam természetes fogamzásszabályozás mellett, és a kolléganőm, úgy, hogy nem volt behatolás!!

2010. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Vannak mázlisták vagy pechesek attól függ honnan nézzük:-)

Mostanában rengeteget olvastam itt is hogy spirál mellett lettek terhesek. Kedves kérdező szerinted ki hibázhatott....? Ha elcsúszott a spirál. Nem feltétlenül a linkségen múlik hogy jajistenem elfelejtettem bevenni a tabit:-)

2010. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2010. nov. 9. 13:43
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Most, hogy a második választ elolvastam, eszembe jutott, hogy nekem is lenne már pár tesóm (anyukám spirál mellett is 3x teherbe esett, majdnem 50 évesen).
2010. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Belinkelem Neked a Pearl Index táblázatot, ami azt mutatja, hogy a különböző módszerek mennyire hatékonyak.


100 nőből az adott módszert használva hányan esnek teherbe. Viszont ez a szám emelkedhet helytelen használat mellett. (Csak hogy egy példát említsek: valaki óvszert használ, de olajjal síkosít stb. stb. minden módszernél lehetnek hibák.)


100%-os hatékonyság csak az önmegtartóztatás. :o)

2010. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

[link]


bocs, csak a linket hagytam le... :o)

2010. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Kicsit összeszedetlen vagyok, szóval hogy egy év használat alatt hányan esnek teherbe...

De ez a táblázat előtt le van írva a szövegben...

2010. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az jut az eszembe,hogy ez szemétség,hogy mindig az esik teherbe aki nem akar.Aki meg szeretne (mint én is és sokan mások) azoknak meg nem sikerül :(
2010. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

na jó de itt is azt írja hogy nem megfelelően alkalmazott védekezés miatt fordul elő hiba...pl. óvszer esetében 3-14 %. nem veszik fel időben stb. dehát akkor az lényegében nem számít védekezésnek..

Szóval én úgy értem hogy ha tudja az illető HOGYAN kell rendesen alkalmazni az adott dolgot (gyógyszer, óvszer, akármi) akkor hogy fordulhat elő ennyi terhesség?

2010. nov. 9. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!