Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruáció utolsó napján...

Ha menstruáció utolsó napján volt peteérésem, van esély a beágyazódásra? Elég vastag lehet a nyálkahártya?

Figyelt kérdés

#menzesz #menstruáció alatt ovuláció
2012. jún. 18. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
menzi utolsó napján hogyan is lehetne peteérésed kérlek magyarázd ezt el!
2012. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A teszt szerint mégis volt!
2012. jún. 18. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
akkor mi is a kérdés valójában?ha a teszt +, akkor már beágyazódott...honnan tudjuk h vastag-e.uh-on nézik...
2012. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
termékenységi teszt nem terhességi..azért..
2012. jún. 18. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
a termékenységi tesztekről csak annyit,hogy én fél éven keresztül teszteltem pozitívat napokon át.nem jött össze a baba,elmentem dokihoz,és kiderült hogy egyáltalán nincs is peteérésem.hanem hormonzavar produkált + teszteket.ennyit a tesztről.Egyébként meg ha menstruálsz akkor a hártya leválik ha jól tudom így nincs esély a beágyazódásra.de ezt nem tudom 100%-ra...
2012. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!