Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nővérem férjnél van és van...

A nővérem férjnél van és van egy 7 éves lányuk és nagyon szeretnének egy kis testvért! Mi a teendő ebben az estben?

Figyelt kérdés
1 hetes mosolyszünet volt kettejük között,amikor is a testvérem lefeküdt egy sráccal és persze nem védekeztek és ez az eset a peteérésének időpontja volt kb. Mennyi esély van rá hogy teherbe esett a másik sráctól és mi a garancia,hogy attól a fiútól lesz és nem férjétől? Mikor csináljon első tesztet? Most 29-én kell megbetegednie! Ja és persze a férje nem tud róla. Tudom mi a vélemény egy ilyen esetben,de most valóban a kérdésre szeretnénk választ kapni,én is megvetem amiért ezt tette és ilyen formában.
2012. júl. 17. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nagy rá az esély,hogy ha terhes akkor nem a férjétől.
2012. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
szXr helyzet mondani kell a férjnek ez és ez történ és ennek a veszélye fent áll . ha mázlija van nem terhes és aha még nagyobb nem hagyja el a férje
2012. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teendő? Ha lekésett a 72 órás tabi lehetőségéről, akkor csak várni. Kivárni a hó végét, tesztelni. Ha pozitív, na, akkor van min gondolkozni.
2012. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
15%
Ha terhes és megakarja tartani a férjét, jobb ha nem mondja meg neki hogy mástol van a gyerek. Igy csak a lelkiismeretével kelli elszámolni. Vagy elveteti, ezt már egy nap alatt elvégzik, nem muszály megtudnia senkinek.Bár utobbit személy szerint elitélem nagyon!!!
2012. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem bírnék a férjem szemébe nézni nap mint nap azzal a tudattal hogy mástól van a gyerek. Már maga a tény hogy megcsalta is gusztustalan, de az hogy egész életében palira veszi, hát nem tudom...Ha terhes és megtartja, akkor győződjön meg róla (nem tudom hogyan lehetséges) hogy tényleg a másik pasié a baba, és ha igen, én az ő helyében bizony elmondanám a férjemnek.
2012. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már nagyon vágytak egy újabb kis jövevényre,és 100%-ig nem tudja kizárni,hogy nem-e valami véletlen folytán a férjétől lenne mégis csak,ha egyáltalán terhes. Elvetetni nem szeretné mert ahogy írtam nagyon szeretett volna babát és attól fél,hogy ha most elveteti soha többé nem lesz neki! Mikor érdemes neki első tesztet elvégezni? Ja és ráadásul a srác akivel félrelépett szintén családos 2 szép lánya van,csak nem házas!
2012. júl. 17. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Lehet terhes, de az Isten adja, hogy ne legyen az. Ilyen nőnek nem való a gyerek.
2012. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már van neki egy gyereke!!! De a kérdésre szeretnénk választ kapni! Köszi!
2012. júl. 18. 10:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg peteéréskor volt azzal a férfival, akkor minden esély megvan rá, hogy ha terhes lesz, akkor az övé a gyerek. Főleg, hogy a férjével egy hétig mosolyszünet volt. De a férje annyit megérdemel, hogy elmondja neki. Még mindig jobb most mintha akkor tudja meg, hogy nem az övé a gyerek, amikor már megszületett.
2012. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1 ht szünet és már félrekefélt? megérdemelné h kiderüljön és a férje lelépjen a nagylánnyal



amúgy ha 29-én kéne megjönnie,várjon 10 napot és teszteljen


miért nem mnet esemény utáni tablettáért?

2012. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!