Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor visszaeshet...

Beágyazódáskor visszaeshet kicsit a testhő egy pár napra?

Figyelt kérdés
Teljesen magam alatt vagyok, eddig minden jelem olyan babás volt, tegnap reggelre meg esett két tizedet a hőm, és ma reggel is alacsonyabb mint szokott. 25. napon vagyok és 30 napos ciklusaim vannak. Soha nem esett le ilyen korán a hőm, mindig csak közvetlen mensi előtt. Biztosan nem baba????
2009. júl. 14. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, én csütörtökre nem várom, tegnap - tegnapelőtt nekem is visszaesett 0.2-t (elvileg ez volt a pé utáni 11-12. nap), de ma szerencsére emelkedett. Tegnap feltettem én is egy hasonló kérdést, és a válasz az volt, ha feljebb, akkor az még jó lehet.

Én még reménykedem!

2009. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beágyazódásk KÖRÜL, nagyjából pé után 7 nappal szokott lenni hőleesés, de nem mindig. A beágyazódással nincs összefüggésben. Ilyenkor van mg egy ösztrogénhullám, az nyomja le a hőt egy-két napra, aztán visszamegy, és a menszeszig vagy a pozitív tesztig fenn is marad.


Ha pozitív a teszt, akkor még tovább. :-)

2009. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem számít az a 2tized,ha visszamegy.Nekem is esett egy kicsit 3 napra aztán visszaugrott és a 40 napon pozit teszteltem(nekem 30naposak a ciklusain,néha kis késéssel)Úgyhogy fel a fejjel,még lehet babó!Drukk!
2009. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

HA leesik is pé után 1 héttel, SEMMI KÖZE A BEÁGYAZÓDÁSHOZ!


[link]

de azért kimásolom:

A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.

2009. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi köze a beágyazódásnak ahhoz hogy leesik a hő. Nálam mindíg leesik pé. után és fokozatosan emelkedik menziig, de van olyan nap közben amikor visszaugrik 2-3-al is. Akkor nekem is beágyazódás lenne? Szerintem ennek nincs értelme, már bocsi
2009. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pozitiv lett a tesztem ma!!!!!!!
2009. júl. 15. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok,látod,hogy kár volt izgulni?Amúgy jól írták itt elöttem hogy a hormonok nyomják le a hőt nem a beágyazódástól van,üres hóban is van ilyen! Örülök,hogy neked összejött,vigyázz magatokra,mostmár nyugi!!!!
2009. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!