Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » NUVARING (csakis kizarolag...

NUVARING (csakis kizarolag Nuvaring erdekel) abbahagyasa utan mikor lettetek terhes?

Figyelt kérdés
en nem reg hagytam abba...szeretnenk kisbabat....akik kotozkodnek elore szolok,hogy tudom hogy MINDEN ember mas,maskent reagal,maskor lesz terhes...nem ez a kerdes....a kotozkodoket lepontozom :) koszi

2012. júl. 18. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm évekig használta, aztán 3 hónappal az abbahagyás után esett teherbe.
2012. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
en is az 5.jarban voltam most....most szeretnenk babat... :) gratula a baratnodnek :)
2012. júl. 18. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Mivel ez helyi fogamzásgátló így elvileg a levétele után azonnal sikerülhet a baba, bár rendes fog.gátlónál is ezt mondják.

2012. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi, remelem hogy hamar osszejon *___* meg varok valaszokat,halloooo!!! :)
2012. júl. 18. 15:57
 5/7 anonim válasza:

már biztosan nem aktuális a válaszom de azért leírom:)

a Nuvaring abbahagyása után (tehát a 21 napos használat leteltével) 3 héttel estem teherbe. most 6 hetes vagyok a 3. gyerkőcömmel :))))

2013. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem biztos ,hogy olvassátok én fél évig használtam a mólt hónapban már nem helyeztem fel óvszerrel védekeztünk ,de szeretnénk babát,csak ógy voltam vele tisztuljon a szervezet ,terhes nem vagyok de nem jött meg mit tehetek?
2016. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat ezt mar tenyleg lehet nem olvassa senki de en is levettem a nuvaringet , megjott az elvonasos verzes es amint elmult 2 naponta vagy naponta voltunk egyutt. Most fogok majd tesztelni nemsoka! Meg egy 3-4 nap.
2018. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!