Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik azzal, aki terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik azzal, aki terhes és közben feltesz egy Nuvaring hüvelygyűrűt?

Figyelt kérdés
Elvetél? vagy mi lesz vele? csak kíváncsi vagyok, olvastam a Nuvaring kis könyvjét és (magától értetődően) terheseknek tilos. miben befolyásolja a terhességet?
2011. szept. 20. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen a Nuvaring kibocsátotta hormonok miatt esélyes a születendő gyerek valami komolyabb szellemi/fizikai (maradandó) károsodásra.
2011. szept. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A babára 6 hétig nincs hatással a gyógyszerek!
2011. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És odaírta, hogy CSAK KIVÁNCSI! Nem vagytok normálisak, rögtön lehordani mindennek -.-
2011. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
gyerekgyilkos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2011. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy lenne gyerekgyilkos, ha 6 hétig nincs gyógyszer hatással a magzatra? -.-
2011. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
milyen gyerekgyilkos? :D kíváncsi voltam, hogy egy terhes nőre hogyan hatna, ha feltenne egy nuvaringet. ilyen kérdés még nem volt, és nem is tudom megkérdezni senkitől máshol, mert amellett hogy férfi vagyok, még nőgyógyász ismerősöm sincs. csak a húgom ilyen cuccot használ és a kezembe került a tájékoztatója, ott olvastam, hogy terhesek nem használhatják (ami magától értetődő) és így vetődött fel a kérdés, hogy mi van akkor, ha egy nő mégis felteszi terhesen. kedves válaszolók, túlkomplikáljátok még a legegyszerűbb dolgokat is.
2011. szept. 20. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!