Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. dpo-n egy pozitív+egy...

13. dpo-n egy pozitív+egy negatív teszt?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 13.dpo-n. Holnapra nem várom. Ma délután fél 2-kor csináltam egy 25-ös tesztet,ami halvány pozitívocska lett,de még mindig az!,majd este 6-kor már kb másfél percig nagyon halovány pozi,de már az is eltűnt...ugye ez azért lehet,mert a nap végére az a kevés hCG még kevesebb a vizeletemben? Tudom,hogy mindjárt holnap reggel lesz és a reggeli elsőből bővebben kiderül,de izgatott vagyok és szeretnék véleményeket,észrevételeket,tapasztalatokat Tőletek! Tüneteim mellviszketés és olyan érzés,mintha bármelyik pillanatban megjönne a nemvárt. Ezenkívül semmi extra,az émelygést az idegességnek tudom be.

2012. júl. 18. 21:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja,azt még érdemes tudni,hogy első adag Clostilbegyten vagyok túl,ami sikeresen "növesztett" nekem tüszőket és mellé szedek Bromocriptint.
2012. júl. 18. 21:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 13 dpon negatív lett rá kettő napra halvány pozitív és aznap vettem clearblue-t és az tutira kimutatta...igaz én azért ruháztam be erre a tesztre mert itt nincs olyan hogy halvány csík és már 7 hónapja várjuk a picit és azóta nem egy szellemcsíkos tesztem volt hogy azt hittem baba lesz
2012. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Mi már 1 éve próbálkozunk,azóta majdnem mindenhol megfordultunk már és a fogamzás-teakeveréktől kezdve a gyertyázáson át a barátcserjéig mindent kipróbáltunk. Most volt az első Clostis kúrám,nem nagyon szeretnék többet!:P

Holnap reggel az első vizeletből csinálok egy tesztet és hétfőn-ha addig nem jön meg-akkor Clearblue-t. Addig gyakorlatilag kár beruházni egy drágább tesztre. Túl sok tesztet lőttem már el az 1 év alatt...

Gratulálok a pozitívhoz!:)

2012. júl. 18. 22:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma reggeli elsőből halvány pozi,de már erősebb,mint a tegnap délutáni!:))
2012. júl. 19. 07:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok!
2012. júl. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. júl. 19. 07:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Tiszta szívből gratulálok! Nekem is ez az első Clostis hónapom 1 év sikertelen próbálkozás után és szintén Bromot szedek, meg még Letroxot is.

Még csak a 6. dpon vagyok de nagyon izgulok, nagyon reménykedem hogy most sikerült.

6.dpon vagy környékén éreztél valamit? Nekem most kezd rosszul esni a hason fekvés és napközben is érzem a melleimet. Eddig ilyen soha nem volt.

Mégegyszer nagyon gratulálok, vigyázz magatokra!

2012. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációt!:)

Megmondom őszintén,hogy nem emlékszem semmi konkrét tünetre a 6.dpo környékén,mert eszembe se jutott,hogy elsőre sikerülhet! Emiatt nem is foglalkoztam a tünetekkel. Gondolom az egy év alatt Neked is volt annyiszor hányingered,meg mellfájásod,stb(amiket én személy szerint beképzeltem!)...

Viszont amit feljegyzeteltem az az,hogy a 8. és 9.dpo-n hányingerem volt(amit nem beképzeltem!:P)

Tudom,hogy nehéz várni,de ha 6.dpo-n vagy,akkor várj még 1hetet és tesztelj!:) Szorítok!;)

2012. júl. 19. 08:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Bromot mire szeded?
2012. júl. 19. 08:17
 10/10 A kérdező kommentje:

Júli 31-én megyek dokihoz.

A tüneteim pedig azt hiszem kezdenek erősödni! Hánynom kell,ez főleg főzés közben jött rám,az erős illatok ingere által,valamint szédülök és mindig sírhatnékom van.

Igen,ez már az lesz,amire vágyunk,tuti!!:)))

2012. júl. 19. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!