Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség jele a...

Ez lehet terhesség jele a feleségemnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

39 éves férfi vagyok, a kedvesem 38. 10 éve vagyunk házasok, és már nagyon régóta szeretnénk babát, de nem akart összejönni, és sok sikertelen próbálkozás után feladtuk. Az utóbbi 1-1.5 hétben azonban nem kívánja a szeretkezést. Nagyon bújós, meg tényleg állandóan a nyakamon lógna ami persze nem ok panaszra, sőt, én szeretem ha ilyen, de ha eljutunk addig, hogy simogatás, meg leveszem a felsőjét, rendszerint leállít, hogy ő most nem kívánja. Már megkérdeztem tőle, annyit mondott, hogy nagyon szeret engem, de nem tudja mi van vele mostanában. Tegnap koccintottunk a barátokkal és nem ivott alkoholt, elkezdett motoszkálni a fejemben, hogy hátha baba lesz belőle. Szerintetek lehetséges? Nagyon régóta várjuk már, és tényleg igazi ajándék lenne, ha most minden próbálkozás nélkül összejönne.


2009. júl. 14. 14:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy áll a ciklusa? Mikor szeretkeztetek? Reméljük, hogy baba, de ezekből a "tünetekből" még nem lehet terhességre következtetni. Mikorra várható a vérzése?
2009. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hát múlt héten kellett volna neki megjönnie, de nem. Szeretkezés egy héten többször is volt, amikor megkívántuk egymást. Heti 3-4x.
2009. júl. 14. 15:06
 3/29 A kérdező kommentje:
Gyakran panaszkodik mostanában, hogy fáj a hasa, meg a feje.
2009. júl. 14. 15:07
 4/29 A kérdező kommentje:
Ha esetleg az,akkor egész biztosan azért nem mondja el, mert tudja, hogyha talán mégse, akkor nekem is rossz lenne.
2009. júl. 14. 15:09
 5/29 anonim ***** válasza:
Múlt héten kellet volna megjönnie és még nem teszteltetek?????? Futás TESZTÉRT! :-DDDDD Drukkolok, hogy baba legyen! Írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye! :-)
2009. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hehe köszi szépen. :-) Annyira nem tudok rohanni sajnos mert én is dolgozom meg ő is, de hazafele meglepem eggyel. :-)
2009. júl. 14. 15:12
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szurkolok nektek hogy baba legyen.

A "tünetek" alapján akár lehet az is.

Mi is szeretnénk babát, a férjem 33 én 25.Még nem olyan rég próbálkozunk, de minden sikertelen hónap csalódás.Én megértem a feleségedet, ha esetleg még nem akarná elmondani, bizti nagyon félti.

Írd meg a teszt eredményét.szurkolok.

2009. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nagyon gyanús ez a dolog, - bizony el kel az a teszt. :)

Drukkolok én is!

2009. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kell írnod az eredményt! Annyira drukkolok!!! Viszont eszembe jutott: nem lehet, hogy Ő már tesztelt titokban és még nem mutatta ki a teszt mert korai volt? Csak magamból kiindulva, én biztos teszteltem volna, és ha neg., akkor szomorú lennék. Óvatosan a meglepetésekkel!
2009. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: Jó, hogy ezt írod, de szerintem nem tesztelt, mert régóta nem próbálkozunk a babával, és nagyon szomorúan bár, de erről az álmunkról le is mondtunk szép lassan. Nem hiszem, hogy a baba lett volna az első gondolata a menstruációja elmaradásánál meg a rosszulléteinél. Tegnap meg tuti nem tesztelt, mert egész nap együtt voltunk otthon, bepótoltuk a hétvégi lemaradásunkat együttlétből. :-) Csak az volt a fura, hogy nem ivott alkoholt, meg állandóan van valami baja, pedig egyébként nem egy beteges típus, de sokszor mondja, hogy nem érzi túl jól magát.


Én egyenlőre csak annyit tudok, hogy a föld legboldogabb anyukája a kedvesem lesz ha most végre sikerült. :-) (rólam nem is beszélve. :-) )

2009. júl. 14. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!