Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség jele a...

Ez lehet terhesség jele a feleségemnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

39 éves férfi vagyok, a kedvesem 38. 10 éve vagyunk házasok, és már nagyon régóta szeretnénk babát, de nem akart összejönni, és sok sikertelen próbálkozás után feladtuk. Az utóbbi 1-1.5 hétben azonban nem kívánja a szeretkezést. Nagyon bújós, meg tényleg állandóan a nyakamon lógna ami persze nem ok panaszra, sőt, én szeretem ha ilyen, de ha eljutunk addig, hogy simogatás, meg leveszem a felsőjét, rendszerint leállít, hogy ő most nem kívánja. Már megkérdeztem tőle, annyit mondott, hogy nagyon szeret engem, de nem tudja mi van vele mostanában. Tegnap koccintottunk a barátokkal és nem ivott alkoholt, elkezdett motoszkálni a fejemben, hogy hátha baba lesz belőle. Szerintetek lehetséges? Nagyon régóta várjuk már, és tényleg igazi ajándék lenne, ha most minden próbálkozás nélkül összejönne.


2009. júl. 14. 14:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Úgy legyen!
2009. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!

Hát olyan 7 fele értem haza, hazafelé beugrottam egy patikába tesztért. A párom szkeptikusan fogadta a dolgot, mondta, hogy ő nem szeretne még egyet csalódni, megint csak összetörnénk. Azt mondtam neki, hogy legalább a kedvemért próbálja meg. Hát megcsinálta, én csak annyit hallottam a fürdőszobából, hogy "Úristen". Bemegyek, látom hogy a kedvesem sír, majd mondja hogy jön a Pici. El sem hiszitek mennyire örülök, hogy végre mosolyt láthattam a kedvesem arcán. Ha eszembe jut az a sok sikertelen próbálkozás és szomorú hónap/év. Legalább 15 percen keresztül csak pityergett a karjaimban, még én is megkönnyeztem (jó hát ez van, pedig nem vagyok érzelgős). Azt mondta nagyon szeret és nagyon szerencsésnek érzi magát, hogy ilyen férje van mint én, aki mindenben mellette áll, és akkor sem hagytam el amikor 2 évig nem jött össze a baba. El sem hiszitek milyen boldogok vagyunk, most is csak úgy írok, hogy ő elugrott zuhanyozni. Nem fér a fejembe, hogy apa leszek, és attól a nőtől akit a világon a legjobban szeretek. Mostmár csak annyit kellene elérnem, hogy itthon maradjon, eddig se volt muszáj dolgoznia, ő erősködött, hogy unatkozna itthon, de nagyon szeretném ha itthon lenne, bár szerintem ezt nem kell neki kifejtenem, hogy miért. :-) Nagyon jó helyre fog jönni az a Pici, nagyon fogjuk őt szeretni. Ő az igazi ajándék, aki tényleg szerelemből lett.


(eh bocsi a nyálas sorokért de nem hiszem el ezt az egészet, tök felfoghatatlan :-) )

2009. júl. 14. 20:24
 13/29 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből gratulálok! Olyan aranyosak vagytok! Minden jót és sok boldogságot nektek!
2009. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nagy gratula!!!
2009. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát megkönnyeztem soraidat:) nagyon nagyon gratulálok:) és kívánom,hogy ez a boldogság amit érzetek életetek végéig megmaradjon:)

2009. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Gratula a bébihez,és legyetek még nagyon sokáig ilyen boldogok:D Mi "csak"egy évig próbálkoztunk,de nagy a boldogság mióta megszületett a kisfiunk aki már 10hónapos.
2009. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
De jó örülni más örömének!!!!:-)))) Egyébként én is megkönnyeztem!!! Gratulálok Nektek!
2009. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Hát én is elsírtam magam! Ez aztán a valami!:) Gratulálok!
2009. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot nektek!!!!
2009. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én könnyeim is kicsordultak... És én is nagyon örülök, annyira izgatottan olvastam, hogy akkor most mi is lesz az eredménye a tesztnek :):):):) Minden jót, és nagyon kímélje magát a mama, igenis maradjon csak otthon :) Gratula!!!!
2009. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!