Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néha ti is feladnátok az...

Néha ti is feladnátok az egész próbálkozást, majd miután kisírjátok magatokat és erőt vesztek magatokon tovább folytatjátok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, pont így vagyok vele. És sokan mások is, ebben biztos vagyok. Nehéz ez az időszak.
2012. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig nem adjuk fel, míg össze nem jön a baba.

Tényleg, az ember padlóra kerül, összetörik lelkileg, jól kisírja magát és napokig depis, de ahogy jön a középidő, belelkesül és megint újult erővel és reménnyel megy neki a hónapnak, hátha .... :)

2012. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen! Olyan nehéz mindig minden hónapban reménykedni és csalódni. Én több mint öt éve ezt csinálom. Most végre kaptam beutalót a nőgyógyászomtól meddőségi szakrendelésre. Így megint egy reménysugár! Hátha! Ti mióta próbálkoztok?
2012. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én ebben nem vagyok érdekelt mert hihetetlenül könnyen teherbe esek,de a nővérem az élő példa rá,hogy vannak csodák.

Nővérem és a sógorom 16 éven át reménykedtek,próbálkoztak. Ha azt írom,hogy már mindenen túl vannak akkor elhiheted,hogy mindent amit lehet megtettek,hogy baba legyen. Az állandó testhőmérséklet nézéstől kezdve a lombik programig minden volt. Nem jött össze nekik. Már ott tartottak,hogy titokban vesznek egy csecsemőt. Ezt végül elvetették,mert féltek attól,hogyha kiderül,elveszik tőlük,és bajban lesznek. (ezt csak azért írtam le,hogy tud, mennyire el voltak már keseredve)

Végül tudomásul vették hogy nem lehet gyerekük,főleg,hogy az orvosok kezdeti "nincs semmi gond" diagnózis után kijelentették,hogy a nővérem meddő, ezért nem lehet gyerek. Beletörődtek,és örökbefogadás mellett döntöttek. Ez sem könnyű de végül is 4 éves kislány nevelőszülei lettek. Egészen tavaly novemberig boldogan éltek hárman. A nővérem rosszul lett,és a kórházban derült ki,hogy majdnem 2 hónapos terhes.. Ma már 4-en élnek boldogan,mert egy egészséges kisfiúnak adott életet.

Nem számítottak rá, lemondtak a közös babáról,már nem görcsöltek, már nem sírtak baba után.

Szóval nem kell feladni a reményt, de ha nem görcsöltök annyira, ha nem ezen forog a gondolat minden áldott nap,akár beüthet a csoda nálatok is..

kívánom hogy így legyen.

2012. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1 éve próbálkozunk,orvos még nem látott de már be kell látnom hogy muszáj menni! :( de annyira félek :'( kedves utolsó annyira megérintett a történet ami a nővéreddel történt hogy kitört belőlem a sírás :'( :'(
2012. júl. 20. 10:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Na igen a lélek és a test hogy együtt tud működni, nincs stressz és görcsölés és máris jött a baba. Remélem mindenki aki hasonló cipőben jár /mint én is/ megtapasztalhatja ezt! Köszönöm hogy megosztottad ezt a történetet a nővéredről,igen tanulságos!!
2012. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne félj a kivizsgálástól!Csak elinduli nehéz,de utána minden megy magától.Szerintem jobb,ha elkezditek,mert így csak stresszeled magad.Ha kifogsz egy segítőkész,jó szakembert,lehet hogy pikk-pakk kideríti hol a bibi,és már jöhet is a babó.Ja,és hidd el,és tudd,hogy előbb utóbb sikerül,csak erre gondolj!Sok sikert!

Lombikos,trikres anyuka.

2012. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik hozzászóló!Miért vártatok 5 évet?Az iszonyú sok idő...
2012. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Azért mert az első dokimhoz 3 évig jártam és folyton azzal etetett, hogy még fiatal vagyok és majd jön, ha jönni akar. Hozzáteszem volt vagy 70 éves a doki. 23 évesen azt mondtam ebből elég, orvost váltottam, az elintézett azzal, hogy csináltatott egy vérvételt. Fél év múlva visszamentem akkor csinált uh-s peteérés figyelést, és azt mondta minden rendben. Na ebből a dokibol is elegem lett. Tavaly szeptemberben megtaláltam az IGAZI orvost. Ő csináltatott 3. 21. napi vérvételt, 3 hónapig csinált peteérés figyelést, elküldött petevezeték átjárhatóságira, a páromat andrológiára. Kiderült nincs is peteérésem! Fél évig clostiztam, most azt mondta, hogy ne erőltessük tovább. Adott beutalót Szegedre és ott azt mondták, hogy köv ciklusban inszem lesz.
2012. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így érthető,hogy sok idő eltelt,mióta elkezdtetek próbálkozni.Sok sikert kívánok az inszemhez!
2012. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!